Мельник Софійка

Довгих 15 років в родині Мельник не було дітей. Всі ці роки вони зверталися в інститути, клініки до дуже багатьох лікарів за допомогою. Мамі зробили дві операції з гінекології. Виявилося все марно. Але мама не опускала руки, проходила нескінченні обстеження, здавала аналізи, приймала дорогі препарати, але безрезультатно. Після тривалого курсу гормонів нарешті завагітніла. Скільки сил і коштів було витрачено на народження довгоочікуваної донечки відомо лише сім’ї Мельник.

Через три місяці після народження донечки дівчинці поставили діагноз: вроджена вада серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки. Це було шокуючим моментом для цієї сім’ї. Їх поставили на облік в кардіологічний центр ім. Амосова м. Київ. Лікарі дали рекомендації спостерігатися через кожних 6 міс. Зараз дитині вже 5 років. Сім’я всі ці роки жила в надії, що дірочка закриється. Але, на превеликий жаль, дива не сталося. Софійка постійно хворіла на простудні захворювання перебуваючи як на амбулаторному, так і на домашньому лікуванні. Лікарі рекомендували терміново робити операцію по закриттю вродженої вади серця за допомогою оклюдера. Але у родини Мельник коштів на оклюдер не було. За весь час, як батьки дізналися про діагноз дитини, вони змогли зібрати своїми силами лише 10 000 грн. Мама Софійки не працює, так як дитина постійно хворіє, через це маму не брали на постійне місце роботи. Тато постійно на заробітках як в країнах СНД, так і по Україні, підробляє на будівництвах. Мама Софійки звернулася в БФ “Серця Майбутнього”, щоб ми допомогли їм до зібрати необхідну суму, а саме 34 940 грн.

Після успішно проведеної акції “Діти Миру” спільно з компаніями SC Johnson і Watsons, завдяки якій було придбано три внутрісерцевих імпланта і врятовано три людські життя, компанія SC Johnson не змогла залишитися байдужою до дітей з проблемою вродженої вади серця і запропонувала свою допомогу тим сім’ям, які звернулися в БФ “Серця Майбутнього”, що б допомогти зібрати їм необхідну суму на придбання окклюдерів (внутрісерцевих імплантів). На той момент у фонді стояло п’ять діток: Свистун Поліна – 2 роки 7 місяців, Майлатова Наташа – 8 років, Перевозник Яна – 17років, Наташа Зав’ялова – 11 років, серед яких була і Софійка Мельник – 5 років. Компанія SC Johnson додала відсутню суму 34 940 грн. на придбання імпланта і 17.06.14 БФ “Серця Майбутнього” придбав Софійці окклюдер. 24.06.14 в НІССХ ім. Амосова була успішно проведена операція по закриттю вродженої вади серця – вторинного дефекту міжпередсердної перегородки у Софії Мельник. 26.06.14 перед випискою Софійки представники SC Johnson та БФ “Серця Майбутнього” провідали дівчинку, поспілкувалися з родиною Мельник і переконалися в тому, що Софія почувається добре і виписується з лікарні абсолютно здоровою. Софійка вразила нас своєю товариськістю, щирістью, різнобічним розвитком.

Компанії SC Johnson Софійка подарувала картину, яку сама намалювала. А батьки вручили дві величезні корзини квітів компанії SC Johnson та БФ “Серця Майбутнього” на знак подяки за врятоване сердечко Софійки. Завдяки компанії SC Johnson мрія сім’ї Мельник, що б дитина жила повноцінним життям – здійснилася! Сім’я Мельник та БФ “Серця Майбутнього” від усього серця дякує компанії SC Johnson за любов до дітей і безмежне людинолюбство, а також за безцінний внесок у здорове майбутнє діток нашої країни. Спасибі Вам за Вашу чуйність і милосердя, не дивлячись на важку ситуацію в країні, Ви знаходите час і кошти на допомогу нужденним. Бажаємо розвитку і процвітання компанії SC Johnson!

Треба допомога