Мельник Маргарита

Маргарита – пізня та довгоочікувана дитина в сім’ї. У дівчинки – вроджена вада серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки. Про страшний діагноз батьки дізналися, коли Маргаритці виповнилося 10 місяців. Але сім’я не опустила руки! З дівчинкою об’їздили всі кардіоцентри, і щоразу діагноз підтверджувався. Лікарі радили не поспішати з операцією, а обстежуватися, тому що бувають випадки, коли вада сама закривається. Вони так все і робили. Проте зараз чекати більше не можна!

До декретної відпустки мама Маргаритки працювала крановщицею на одному з металургійних заводів м. Запоріжжя. А це – постійний виробничий пил, газ, вібрація, ненормований графік роботи. Враховуючи специфіку такої важкої роботи, завагітніти, та ще й виносити здорову дитину – дуже проблематично. Але з Божою поміччю 04.08.2012 року на світ з’явилася чудова, довгоочікувана і, як батьки тоді думали, здорова дівчинка. Хоча з появою Маргаритки турбот в родині побільшало, але вони були приємними. Поки в травні 2013 року мама з дитиною не потрапили до лікарні з підозрою на пневмонію. Пройшовши там ретельне обстеження, був поставлений діагноз: вроджена вада серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки.

Лікарі радили не поспішати з операцією та постійно обстежуватися, бо іноді вада закривається сама. На жаль, на останньому обстеженні лікарі повідомили, що вада збільшується, і дитині терміново необхідна операція. Оклюдер коштує аж 53 607 грн. Мама Маргарити знаходиться в декретній відпустці по догляду за дитиною, отримує декретні виплати та гроші по інвалідності на дитину. Тато дівчинки – військовий пенсіонер, і отримує від держави мінімальну пенсію.

Щомісячний бюджет родини складає 3 653 грн. На такі гроші дуже складно прожити, а ще щоб зібрати кошти на імплант, то взагалі неможливо. Тому сім’я звертається до всіх чуйних і небайдужих людей допомогти їхній чудовій дівчинці здобути здорове сердечко і подарувати шанс на довге і щасливе життя!

Оскільки дитині потрібна термінова операція, ми вирішили не зволікати і одразу попросили допомогу в УББ у зборі коштів на внутрішньосерцевий імплант. Проект стартував 11.11.2014 р. Збір коштів здійснювався за допомогою онлайн-сервісу. У проекті взяло участь 7 донорів і на щастя родини Мельник за рекордні терміни необхідна сума була зібрана, завдяки всім чуйним людям.  Коли ми повідомили батькам, що буквально за один день необхідна сума була зібрана, вони не могли повірити, їх переповнювали слова подяки і радості.

26.11.14 р. у НІССХ ім. Амосова була успішно проведена операція зі встановлення імпланта Маргариті Мельник. Завдяки проведеному втручанню 27.11.14 р. дитина була виписана з клініки зі здоровим серцем. Маленькій Маргариті дуже пощастило, завдяки всім чуйним і небайдужим людям, які відгукнулися на біду сім’ї Мельник, і їх дитині вчасно зробили життево необхідну операцію. Тепер дівчинка зможе жити повноцінним життям не знаючи про хворє сердечко!

Від усього серця дякуємо всій команді УББ за допомогу у зборі коштів для проекту “Врятуйте сердечко Маргариті Мельник”. Спасибі Вам за Вашу сумлінну працю та професіоналізм, за Ваше людинолюбство і невичерпне милосердя! А також висловлюємо величезну подяку всім донорам за допомогу і небайдужість до долі інших людей.

ПІБ: Мельник Маргарита Володимирівна, 04.08.2012 р.

Місто: Запоріжжя

Діагноз: вроджений порок серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки

Всі подробиці та документація тут.

Треба допомога