Медвідь Іван

Погляньте на цього усміхненного хлопчика! Дивлячись на нього, хочеться посміхатись і житти! Але, на жаль, він потребує нашої з Вами термінової допомоги. Це – Ваня, йому 8 років, від народження Ванічка зростав здоровою дитиною. Всі належні обстеження він проходив без проблем. Єдине, дуже часто хворів на простудні захворювання. Це маму Ванічки і насторожило. Вона вирішила зробити Вані УЗД серця, під час якого і було виявленно вроджену ваду серця – дефект міжперадсердної перетинки. Тепер Вані потрібна термінова операція із закриття вади.
Мама виховує хлопчика сама, з татом Вані вони давно розійшлись, і, на жаль, він не бере ніякої участі в його вихованні, навіть не сплачує аліменти. Мама самотужки змогли зібрати тільки 40 000 грн, а от решту – 49 880 грн без допомоги небайдужих людей їй не зібрати. Тому давайте разом врятуємо сердечко цього чудового хлопчика!

Лист від мами:
“20 січня 2008 року я народила здорового хлопчика Івана та до 8-річного віку була впевнена, що в мене росте здорова і щаслива дитина. Враховуючи те, що в нашому районі відкрили Міський дитячий кардіоревматологічний центр, я вирішила зробити Івану кардіограму, за результатами якої нам запропонували зробити ехокардіографію серця і виявили врождену вада серця. На консультації кардіохірурга я дізналася про методи лікування дефекта межпредсердної перетинки хірургічним і ендоваскулярним методом (за допомогою оклюдера). Лікар поінформував про переваги ендоваскулярного методу лікування, оскільки він не потребує довготривалої реабілітації та зупинки серця під час операції. Однак зазначений метод лікування потребує значних коштів. Тому по можливості я почала відкладати кошти на лікування. Але 13 квітня 2017 року в моїй сім ї трапилася біда…

Моя мама перенесла повторне гостре порушення мозкового кровообігу. Тому більша частина коштів, які я змогла зібрати та позичити, була витрачена на лікування і реабілітацію мами. Мій син Іван веде досить активний спосіб життя, добре вчиться, вивчає іноземні мови, любить спорт і активно займається танцями. Після поставленого діагнозу Іван не може в повній мірі займатися улюбленими танцями, і я зрозуміла, що я повинна і хочу дати дитині шанс на здорове життя без обмежень.

Я виховую сина сама і зважаючи на хворобу мами не маю можливості назбирати необхідну суму коштів власними силами. Я зібрала майже 40 000 грн. Тому я звертаюсь до всіх небайдужих людей з надією на допомогу зібрати необхідну суму коштів для проведення операції сину. Дуже сподіваюсь на Вашу допомогу. Та вірю, що добрих і небайдужих людей у цьому світі дуже багато!”.

ПІБ: Медвідь Іван Анатолійович, 20.01.2008 р.

Місто: Київ

Діагноз: вродженна вада серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки

Всі подробиці та документація тут.

Треба допомога