Мартинюк Марина

2 роки тому Марині встановили діагноз: вроджена вада серця. На останньому обстеженні лікарі наполягли на терміновій операції зі встановлення внутрішньосудинного імпланта, за допомогою якого можна виправити ваду серця. Але оклюдер коштує чималих грошей. Родина почала збирати кошти. А коли гроші були зібрані, сталося горе – сім’ю обікрали. Вдруге самотужки вони не в змозі зібрати необхідну суму, тому звертаються до всіх небайдужих допомогти врятувати їх єдину донечку.

Батьки Маринки офіційної роботи не мають. Мама перебивається підробітками, батько працює масажистом в салонах. В цих салонах він і розставив скриньки, щоб за допомогою небайдужих людей зібрати необхідну суму. Половину грошей було зібрано у такий спосіб, половину зібрала родина. Але 12 грудня родину обікрали. Вони мешкають на 1 поверсі, і хоча в їхньому домі знаходиться відділок міліції, злодіїв це не зупинило. Крадіїв не знайшли, а час летить не на користь Маринки. Проте родина не опустила руки, вони знову почали збирати кошти на операцію донечці. На сьогодні вже зібрано 13 000 грн. Але цього не вистачає, і батьки звертаються до всіх небайдужих людей: допоможіть зібрати 22 950 грн на придбання імпланту (оклюдера), щоб врятувати сердечко єдиної донечки Марини.

Марина – дуже щира і добра дівчинка. Вона ходить в дитячий садочок, дуже весела і артистична дитина. Маринка головна героїня усіх дитячих свят, багато віршиків знає напам’ять. Їй подобається малювати та ліпити. Дуже любить танцювати, але через хворобу швидко втомлюється, фізично перевантажуватись їй не можна.

Проект на УББ стартував 12.03.14 р. У проекті взяло участь 168 донора і 24.03.14 р. необхідна сума була зібрана, завдяки всім чуйним людям. На жаль, за збігом обставин на заплановану операцію 31.03.14 р. Марина не змогла приїхати, так як 27.03.14 захворіла бронхітом. Наш фонд відразу після переведення УББ на рахунок нашого фонду зібраних коштів для Марини, придбав їй оклюдер (імплант), і він чекав її до повного одужання. Тільки одужавши після бронхіту, Марина відразу захворіла на ГРВІ. Після таких захворювань лікарі не рекомендували робити операцію, бо могло виникнути ускладнення. Дитині необхідно було відновитися. До повного одужання дитини з моменту зібраних коштів і придбанням імпланта, минуло практично два місяці.

14.05.2014 р. в Науково-практичному центрі дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України р. Києва, ендоваскулярними кардіохірургами, була успішно проведена операція. І 16.05.2014 р. Марину виписали абсолютно здоровою. Ми дуже раді за Марину і впевнені, що у неї серденько більше не буде хворіти і вона зможе танцювати!

Ім’я: Матинюк Марина, 5 років

Місто: Київська обл., смт Чабани

Діагноз: вроджена вада серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки

Всі подробиці та документація тут.

Треба допомога