Марчук Мілана

Нашої допомоги потребує маленька дівчинка Мілана. У крихітки вроджена вада серця, і зараз триває боротьба за її життя та майбутнє. Мілані треба терміново зробити ендоваскулярну операцію за допомогою серцевого імпланта (система закупорювання судин “Цера”), який зможе виправити ваду серця і дати можливість дитині жити.

Операція безкоштовно проводиться в Національному інституті ім. Амосова, але для її проведення необхідно придбати сам імплант, який коштує величезну суму. Порятунок донечки батьки дівчинки не можуть собі дозволити. Саме тому звертаємось до всіх небайдужих з проханням допомогти врятувати сердечко Мілани!

За життя Міланки батьки борються з самого народження. Їй тільки півтора рочка, але ще в пологовому будинку батьки дізнались про такий діагноз, як вроджена вада серця (відкрита артеріальна протока). Час ділиться на до та після. Можливо звучить цей діагноз не так і страшно, але його наслідки можуть бути фатальними. Через раптову різницю тиску у шлуночках серця може трапитися непоправне. Сердечко дівчинки треба рятувати терміново.

З перших днів життя лікарі виявили шуми в серці та поставили діагноз – відкрита артеріальна протока. Зазвичай у дітей протягом першого року життя цей отвір може закритися природнім шляхом, але у Мілани він не тільки не закривається, а й навпаки, збільшується. За 5 місяців отвір збільшився з 2 до 3,5 мм. Але попри це, Міланку ще й постійно турбує атопічний дерматит. Висипання на тілі дівчинка постійно намагається здерти, а вони печуть і сверблять, тому Мілана часто плаче, хоча батьки разом із лікарями намагаються усіляко полегшити перебіг захворювання. А Міланці не можна ні плакати, ні кричати, адже це напряму пов’язано із її вадою серця – дитина починає синіти, навіть від незначного напруження.

Родина все ж сподівалась, що протока закриється сама, але коли батьки дізнались, що отвір збільшується, і донечці необхідна операція, татко Мілани одразу вирішив, що поїде за кордон, щоб заробити частину необхідних коштів, бо родина живе у невеликому селищі Степанівка Сумської області, де з роботою дуже скрутно. Але карантин все змінив, батько нікуди не поїхав, і зараз час йде проти крихітки. Кошти знайти у родині просто немає можливості, саме тому вони звертаються за допомогою до вас, благодійники.

Врятувати сердечко Міланки можна вже зараз, і це залежить тільки від вашої доброї волі. Підтримуйте проект навіть 1 гривнею, це допоможе зібрати необхідну суму для порятунку життя дівчинки!

 

ПІБ: Марчук Мілана Дмитрівна, 02.08.2018 р.

Місто: с. Степанівка, Сумська обл.

Діагноз: вроджена вада серця (відкрита артеріальна протока)

https://dobro.ua/project/vriatuite_serdechko_marchuk_milani/

Треба допомога