Малєва Даринка

5-річній Даші терміново необхідна операція зі встановлення внутрішньосерцевого імпланта (спіралі), бо в неї вроджена вада серця. Лікарі давали надію, що вада може самостійно закритися без оперативного втручання. Кожні півроку Даринка проходила медичну комісію. Проте пройшовши ретельне обстеження, лікарі підтвердили діагноз і повідомили, що, на жаль, без оперативного втручання вада самостійно не закриється і буде збільшуватися. А це небезпечно для життя Даші.

Дівчинці необхідний внутрішньосерцевий імплант (спіраль), за допомогою якого сердечко Даші буде повністю здоровим. Але для багатодітної родини сумма в 90 950 грн є непідйомною. Давайте разом допоможемо 5-річній Даринці мати здорове сердечко!

У родині Малєвих троє діток. Їм навіть немає що продати, оскільки вони живуть в кредит. Щоб придбати внутрішньосерцевий імплант для донечки, їм знадобляться роки, яких, на жаль, у цієї чудової дівчинки немає.

Даринка – весела, розумна дівчинка. Дуже любить гратися зі своїми однолітками, ходила в танцювальний гурток. Але за станом здоров’я все довелося кинути. Дівчинка дуже мріє займатися танцями. Давайте разом допоможемо мріям Даринки здійснитися!

ПІБ: Малєва Дар’я Георгіївна, 12.10.2009

Місто: Ізмаїл, Одеська обл.

Діагноз: вроджена вада серця – перимембранозний дефект міжшлуночкової перетинки

Всі деталі та документація тут.

Треба допомога