“Маленькі серця PANNA PASTICCERIA”

На честь Міжнародного Дня захисту дітей, команда ресторану Panna Pasticceria, яку очолює Roman Romanchuk відкривав проект зі збору коштів на окклюдер – маленький девайс, який зробить на одне здорове серце більше.

Маленька Віка Почевалова (11 місяців) дуже потребувала допомоги, треба було терміново усунути ваду серця (відкрита артеріальна протока, відкрите овальне віконечко та аномально розміщена хорда). Зібрати кошти на імплант взялася ціла команда ресторану, друзі Романа та благодійники Українська Біржа Благодійності ❤️

Клієнти ресторану купували десерти “Дольчеза” в період з 1 по 30 червня в ресторані Panna Pasticceria і 50% вiд кожного було передано для проекту “Маленькі серця Panna Pasticceria”. Далі друзі Романа влаштовували благодійні сніданки. Саме завдяки Yaroslav Prygara та всім присутнім на сніданку 14 липня, більше 300 благодійникам платформи ubb.org.ua сума на купівлю окклюдеру для дівчинки було зібрано.

І вже сьогодні, після успішно проведеної операції в Амосова, наша маленька Вікуся їде додому! Ми щиро вдячні всім, хто став частиною цього дивовижного проекту допомоги! Дякуємо всім, хто долучився та зробив стільки зусиль, щоб її маленьке серденько билось з новою, здоровою силою.

Вікуся та її лікар Наталя Ящук передаюсь всім привіти та слова подяки! https://ubb.org.ua/uk/project/4112/

Але Panna Pasticceria вирішила не зупинятися на досягнутому! І завдяки благодійним сніданкам були зібрані кошти на порятунок життів ще двох діток – Лєнського Дениса та Сашка Нечипуренко.

Лєнський Денис: https://ubb.org.ua/uk/project/4223/.

Нечипуренко Сашко: https://ubb.org.ua/uk/project/4212/.

Ми щиро вдячні всім, хто став частиною цього дивовижного проекту допомоги! Спасибі всім, хто приєднався і доклав стільки зусиль, щоб маленькі серця билися з новою, здоровою силою.

Треба допомога