Майлатова Наталочка

Наталочка має інвалідність, у неї вродженна вада серця – атрезія легеневої артерії з дефектом міжшлуночкової перетинки. У свої сім років вона вже перенесла 5-ть операцій на серці. В родині Майлатових двоє дітей. Наталка народилася, коли братику було 4 роки. Вагітність у мами проходила без ускладнень. Про страшний діагноз родина дізналася вже в пологовому будинку.

На другу добу життя дитину направили на обстеження в дитячу обласну лікарню, де і встановили діагноз ВВС: атрезія легеневої артерії тип В з дефектом міжшлуночкової перетинки. Необхідна була термінова операція. Від цього залежало життя дитини. Вада серця виявилась дуже складною. Дитина неодноразово була оперованна. Усі операції були дуже складними, дівчинка тяжко відновлювалася після кожної операції. Наталочка активна дівчинка, але стан здоров’я не дозволяє їй повноцінно спілкуватися з однолітками, грати в рухливі ігри.

Проблеми з серцем позначалися і на загальному стані здоров’я дитини. Наташа часто хворіла, особливо в осінньо-зимовий період. Виникли проблеми з хребтом, їй встановили діагноз скаліоз. Дитині необхідно регулярно проходити курси масажу, займатися лікувальною фізкультурою. У старшого братика- астма і теж скаліоз.

Наталці терміново необхідна була операція зі встановлення 3 внутрішньосерцевих імплантів (стентів), які дозволять знизити тиск в правому шлуночку серця. Процедура ця дуже дорога. Ціна одного імпланта становила 57 000 грн. За допомогою друзів, рідних і близьких родина зібрала необхідну суму на один імплант, але ще на два у них не було необхідних коштів. Тато Наташі працює на заводі директором з охорони праці, але так як почалася війна на Сході України, всі поставки припинилися, а відповідно і заробітну плату почали виплачувати із затримками, мама працює на пів ставки на цьому ж заводі. Родина ніяк не могла зібрати необхідну суму в найближчі терміни, оскільки дитині була потрібна термінова операція.

Після успішно проведеної акції “Діти Світу” спільно з компаніями SC Johnson і Watsons, завдяки якій було придбано три внутрішньосерцевих імпланта і врятовано три людські життя, компанія SC Johnson не змогла залишитися байдужою до дітей з проблемою вроджених вад серця і запропонувала свою допомогу тим родинам, які звернулися в БФ “Серця Майбутнього”, щоб допомогти зібрати їм необхідну суму на придбання оклюдерів. На той момент у фонді стояло п’ять діток: Свистун Поліна – 2 роки 7 місяців, Перевозник Яна – 17років, Софійка Мельник – 5 років, Наташа Зав’ялова – 11 років і Майлатова Наташа – 8 років.

Компанія SC Johnson перерахувала необхідну суму 114 000 грн на придбання двох внутрішньосерцевих імплантів (стентів) і 17.06.14 БФ “Серця Майбутнього” придбав стенти Наташі. 22.07.14 в НІССХ ім. Амосова була успішно проведена операція по закриттю вродженої вади серця – атрезії легеневої артерії, з дефектом міжшлуночкової перетинки у Наташі Майлатової. Під час операції Наташі встановили два стенти, а третій встановлять через рік. 24.07.14 перед випискою дівчинки, представники SC Johnson і БФ “Серця Майбутнього” провідали дівчинку, поспілкувалися з родиною Майлатових і переконалися в тому, що Наталочка почувається після операції добре, тішить те, що після кожної проведеної операції якість життя дитини поліпшується. Так як на початку дитині було навіть важко ходити, а зараз дівчинка відвідує уроки фізкультури, звичайно без фізичних навантажень.

В знак подяки Наталочка подарувала Компанії SC Johnson картину, яку зробила своїми руками з тіста. Завдяки компанії SC Johnson одна мрія родини Майлатових здійснилась- придбати імплани і поліпшити якість життя їхньої улюбленої донечки !!! Друга мрія- що б сердечко Наташі було абсолютно здоровим- ми сподіваємося завдяки професіоналізму лікарів здійсниться в недалекому майбутньому!

Родина Майлатових БФ “Серця Майбутнього” від усього серця дякує компанію SC Johnson за любов до дітей і безмежне людинолюбство, а тако ж за безцінний внесок у здорове майбутнє діток нашої країни. Спасибі Вам за Вашу чуйність і милосердя, не дивлячись на важку ситуацію в країні, Ви знаходите час і кошти на допомогу нужденним. Бажаємо розвитку та процвітання компанії SC Johnson!

Треба допомога