Lesaffre допомагає діткам із вадами серця

Ми щасливі, що нас оточує ще більше компаній, які допомагають рятувати дитячі життя!

Яскравий приклад того, як можна змінити життя діток, з вродженими вадами серця та прийняти участь у благодійності всією компанією.

Благодійний проект “Від серця до серця”, започаткований компанією “Лесаффр Україна” http://www.lesaffre.ua/ ❤ в серпні 2016 року, має на меті допомогти дітям із вродженими вадами серця – підопічним нашого фонду. Завдання проекту – придбання обладнання для ендоваскулярних мініінвазивних операцій на серці. Механіка проекту у компанії досить проста: оптимізувати певні статті витрат на підприємстві, перераховувати решту на рахунок благодійного фонду. Долучитися можна і особисто, шляхом перерахування комфортної суми на нашому сайті. 

У цьому світі багато добрих сердець, але благодійність часто здається нелегкою справою як емоційно, так і фінансово. Це лише на перший погляд так.
Допомагати – просто. Все що потрібно, – бажання. Навіть, на перший погляд, маленька сума, може врятувати життя. Завдяки Вашій допомозі, десь у цьому великому світі, повному відкриттів та можливостей, будуть битися здорові дитячі серця.

Дякуємо компанії “Лесаффр Україна” за такий чудовий проект!

Як написано на сторіночці соціальних проектів на сайті компанії: “Ми не хірурги, але можемо врятувати дитячі серця!”

Це може стати девізом кожного, хто хоче чарівником та врятувати життя дитини ❤

Подивіться відео, яке компанія зробила під свій благодійний проект https://www.youtube.com/watch?v=_QJtAkeUqOM

Ми в захваті!

Діти, яким вже допомогли:

Ткачук Дарина, 2004 р.н. Житомирська обл, село Богданівка

Треба допомога