Лебеденко Ігор

У 17-річного Ігоря – вроджена вада серця – коарктація аорти з народження. Але його мама дуже хворіла і не змогла вчасно зробити дитині операцію. Коли Ігорю було 11 років, його мама померла від інсульту. Після поховання хлопцю стало дуже погано, і його рідна сестра повезла його на обстеження до Києва в НІССХ ім. Амосова, де в 12 років Ігорю поставили перший стент, а через півроку замінили мітральний клапан. Щороку хлопець проходив обстеження, і під час останього, у зв’язку з високим тиском, лікарі радять обов’язково і терміново встановити другий стент.

З його допомогою розшириться звуження в аорті, що призведе до нормалізації тиску та фізіологічної роботи серця. Якщо вчасно не встановити йому внутрішньосерцевий імплант, надвисокий тиск в судинах головного мозку може в будь-який момент призвести до інсульту. Ігорю немає кому допомогти. Тому давайте разом допоможемо вилікувати сердечко ще такого юного Ігоря, адже це в наших силах!

Лист від сестри-опікуна:

“Доброго дня, добрі серця! Я – сестра Ігоря, сестра-опікун. Звертаюся до небайдужих до чужого горя людей, щоб допомогли зібрати кошти на операцію для мого брата, бо він потребує стент. У нашої мами трапився інсульт, і вона через декілька днів померла в лікарні, так і не прийшовши до свідомості.

Я забрала свого брата до себе, і відразу повезла його на обстеження в інститут імені Амосова, де йому у 12 років зробили операцію і поставили перший стент, а потім поміняли мітральний клапан. Я його возила на консультацію до лікарів кожного року. На останнь обстеженні мені порадили обов’язково поставити другий стент через погіршення його здоров’я. Зараз моєму братові 16 років.

У мене вже є своя родина, дочці 13 років, і чоловік, але у мене і мого чоловіка малі зарплати. У мене 1 300 грн (працюю нянькою в дитсадку),  а в чоловіка 1350 грн (він працює сторожем у цьому ж садку). Тато після смерті мами почав пити, і через два роки теж помер. Більше нам немає в кого просити допомоги, тому просимо Вас зібрати на лікування та порятунок мого брата Ігоря.

Усім велике дякую, міцного здоров’я і всіх благ. Заздалегідь Вам усім вдячні!”.

ПІБ: Лебеденко Ігор Юрйович, 01.11.1998 р.

Місто: Кіровоградська область

Діагноз: вроджена вада серця – коарктація аорти

Всі деталі та документація тут.

Треба допомога