Кураж Базар Благодійний

18-19 червня на Арт-Заводі Платформа відбудеться перша повністю українська благодійна барахолка – Кураж Базар Благодійний. На барахолці ви матимете змогу придбати оригінальні речі від зіркових продавців і цими покупками зробити свій неоціненний вклад та врятувати 9 діток з вродженою вадою серця. Окрім шопінгу на вас чекатиме секретний надзвичайний музичний гість та інші гурти разом з діджеями, вулична їжа, перформанси та різні активності. Допоможемо дітям разом з Кураж Базар Благодійний!

Під час березневого Благодійного Кураж Базару нам вдалося зібрати більше 620 000 грн на лікування онкохворих дітей, а за весь період існування проекту ми зібрали більше 1 700 000 грн на допомогу діткам! В цей раз будемо збирати гроші та рятувати діток, яким терміново потрібна операція на серці.

4 500 дітей щорічно народжуються в Україні з цим діагнозом, а це 6-8 випадків на 1 000 новонароджених. Держава щорічно допомагала покрити більшу частину витрат на придбання оклюдерів 200 сім’ям, які не можуть дозволити собі цю дорогу, але таку необхідну для життя дитини операцію. У зв’язку з важким становищем в країні ця допомога з боку держави зараз припинена.

Сьогодні через нестачу коштів на серцеві імпланти (оклюдери) малюків лікують за допомогою кардіо-хірургічної корекції з розрізом грудної клітки. Після цього діти подовгу проходять реабілітацію, а через обов’язкову зупинку серця під час операції у них можуть виникнути серйозні ускладнення.

Мета нашого проекту – зібрати кошти на придбання оклюдерів, які імплантують у серця дітей. Таке лікування проводиться без розрізу, зупинки серця і глибокого наркозу. Більш того, пацієнтам не потрібна реабілітація, і вже через 1-2 дні їх виписують абсолютно здоровими. Такі безкровні операції проводять у Національному інституті серцево-судинної хірургії ім. Амосова та Науково-практичному центрі дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. В розділі Фото та Документація ви можете побачити 9 гарних хлопчиків та дівчаток, які потребують термінових операцій на серці. І саме ви можете їх врятувати!

Кожного з дев’ятьох діток об’єднує одна страшна хвороба – вада серця і одне величезне бажання – стати здоровими!

Машенька Позднякова, 4 роки

Маша з сім’єю проживає в 20 км від зони бойових дій. Маша дуже рухлива, весела, життєрадісна, ходить в дитячий сад, дуже любить танцювати, ліпити. У родині Машуля єдина і найдорожча дитинка, і звичайно, батькам хочеться зробити все можливе і необхідне, щоб дитина росла здоровою, розвивалася і раділа життю! Але операція по установці окклюдера не під силу люблячим батькам.

Лера Задвернюк, 10 років

Лера народилася із заячою губою, але очі цієї дівчинки випромінюють світло, добро і неймовірну красу! У родині Лери ще троє діток. У дівчинки мрія – спочатку зробити операцію на серці, а потім стати кухарем-кондитером і готувати різні тортики.

Мишко Полій, 2 роки

Мишко з багатодітної сім’ї, живуть в селі. Весь дохід сім’ї – це їхній город. Тому, зібрати гроші на операцію, просто нереально. А Мишко так хоче бути здоровим!

Діанка Бегіна, 5 років

Ця усміхнена дівчинка мріє про іграшку – монстр Хайле, а її батьки найбільше мріють про здорове сердечко для такої довгоочікуваної донечки. Хоче вирости і стати лікарем, щоб лікувати дітей і дорослих від різних хвороб

Саша Сейко, 9 років

Це маленьке сонечко так хоче радувати маму успіхами в навчанні, своєю милою посмішкою, але поки вони з мамою тільки хочуть щасливого і здорового майбутнього для їхної маленької сім’ї!

Сашко Шевченко, 11 років

Сашко дуже хоче вирости і стати поліцейським, щоб усіх захищати. Мріє про свії особистий “Мерседесі”. А його батьки мрію про здоровий серце для Сашка. У Саші багато друзів, але найулюбленіший – хом’як. Саша з хом’яком дуже чекають нашої допомоги!

Юлечка Григоровська, 1 рік

Найменша дівчинка з компанії діток, але у неї такий дорослий погляд. Ця крихта не розуміє, чому болить серце. Найзаповітніша мрія для кожного з батьків – здоров’я його дітей! Сім’ю Юлі не лякає сама операція, як те, що вони не можуть оплатити її, не можуть дати здоров’я улюбленій донечці.

Аліса Добровольська, 2 роки

Аліса, як маленький моторчик, постійно кудись біжить, любить танцювати, грати з м’ячиком і починає говорити свої перші слова.
Дуже страшно стає, коли це маленьке диво дивиться сумними очима, які ще не розуміють, що таке вада серця…

Ліза Гонцовська, 8 років

Ліза дуже любить танцювати, мріє зробити операцію на сердечку, щоб вона могла ще довго років займатися улюбленою справою! Хоче стати дитячим лікарем, щоб лікувати дітей.

Поліна Щербина, 5 років

Полінка дуже кмітлива та розумна дівчинка , дуже любить гратися з однолітками. Мріє професійно займатися танцями.

Приєднуйтесь і ви разом з друзями і сім’єю не тільки веселитися і куражиться, а ще й врятувати життя цих малюків!

Якщо залишились запитання, пишіть нам на сторінку або на пошту kurazhbazar@gmail.com.

Тусуємось, копаємось, вигідно скупаємось! (с)

#покуражим #куражбазар

Всі деталі та документація тут.

Треба допомога