Купрійчук Анна

Родина Купрійчук просить усіх не байдужих допомогти і не дати розрізати їхню єдину донечку. Довгих чотири з половиною роки родина жила в страху та сподіваннях на те, що діагноз їхньої доньки не підтвердиться. У віці 8 місяців Анечці поставили діагноз: вроджена вада серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки. Є можливість зробити безкоштовну операцію по встановленню серцевого імпланта. Але саме на його придбання родина не має коштів.

Через те, що не було загрози для життя дитини, лікарі порадили чекати і сподіватись на диво, що організм сформується і діагноз не підтвердиться. За цей час родина об їздила усі кардіоцентри України, але, на жаль, дива не сталося – діагноз підтвердився та прогресує. Лікарі радять терміново робити операцію. Стандартна операція яку роблять сьогодні безкоштовно в Україні – це відкрита операція з розрізом грудної клітини, з довгою післяопераційною реабілітацією та шрамом на все життя. Батьки не хочуть так калічити свою єдину донечку.

Родина дізналась, що в Києві в Національному Інституті серцево-судинної хірургії ім. Амосова можна зробити операцію без розрізу грудної клітини. Лікарі їм це підтвердили, та і хвороба Ані дозволяє зробити їй ендоваскулярне втручання, яке робиться через пункцію. Після цього не має післяопераційної реабілітації, і вже на другий день дитину виписують додому абсолютно здоровою, без шраму.

Сама операція проводиться безкоштовно, але потрібен оклюдер (імплант), який закриє дірочку в серці Ані. Оклюдер коштує величезних грошей для цієї родини – 32 000 грн. Оскільки мама не працює і знаходитися вдома, доглядає за дитиною, сім’ю забезпечує батько, який є курсантом “Національної академії ГПСУ”, і його зарплата в місяць складає 2 300 грн. Мама плакала від безвихідності ситуації. Лікар ендоваскулярної хірургії – Богдан Володимирович Черпак – розповів батькам про наш фонд і порадив звернутися по допомогу до благодійного фонду “Серця Майбутнього”.

Благодійний фонд розуміючи, що за короткий час самостійно не зможе зібрати таку суму, звернувся із пропозицією про співпрацю до “Української Біржі Благодійності”. Так благодійний фонд “Серця Майбутнього” і Українська Біржа Благодійності стали партнерами, щоб разом допомогти 4-літній Анні набути здорового сердечка. Проект стартував 12.11.13 р., збір коштів здійснювався за допомогою онлайн-сервісу УББ. Телеканал ICTV в підтримку Ганні зняв сюжет і показав в “Фактах” 21.11.13 р.

384 чоловік перейнялися бідою сім’ї Куприйчук і зробили фінансову підтримку у розмірі 32 000 грн. 22.11.13 проект був завершений. Величезне спасибі, всім, для кого допомога ближньому стала сенсом життя. Завдяки Вам, шановані донори, ми змогли придбати оклюдер (імплант) Анні. 11.12.13 р. в Інституті серцево-судинної хірургії ім. Амосова АМН України була успішно проведена операція по закриттю вродженої вади серця – вторинного дефекту міжпередсердної перетинки у Анни Купрійчук. 13. 12.13 р. Аню виписали з клініки здоровою дитиною. Тепер ми впевненні, що на Анечку попереду чекає довге і щасливе життя!

Ім’я: Купрійчук Анна, 31.07.2009 р.н.

Місто: Рівне

Діагноз: вроджена вада сердця, вторинний дефект міжпередсердної перетинки

Всі подробиці та документація тут.

Треба допомога