Ксенія Москаленко

Врятовано сердечко Ксенії Москаленко ❤

Для нас це була дуже важка історія, тому що 8,5 місячну дівчинку привезли в Амосова для термінової операції на сердечку, її стан був важкий, а коштів у батьків на купівлю серцевого імпланту не було. Час ішов дуже швидко і треба було знайти 214 500 гривень на коіндуіт. Ми розмістили терміновий збір на сайті Українська Біржа Благодійності і за лічені дні проект було зібрано, закуплено імплант і в терміновому порядку лікарі Амосова провели успішну операцію!

Випробування Ксенії почались одразу після народження. Після двох годин на цьому світі у дівчинки почало синіти все тіло і вона відразу потрапила в реанімацію. Висновок був – недостатньо кисню в крові. Стан стабілізували і відразу на швидкій повезли в сусіднє місто в лікарню. Там лікарі поставили діагноз – вроджена вада серця, а саме Тетрадо Фалло. Серце не може самостійно в потрібній кількості качати кров. Це був удар, тому що ніщо не віщувало біди. Чудова вагітність, нормальні пологи. І тут діагноз. Крихітку повезли в інститут Амосова, де терміново зробили операцію зі встановлення тимчасового анастамозу. Стан трішки став кращим. Родина поїхала додому, Ксенія почала набирати вагу, рости. І знову випробування. Знову почало синіти тільце. Знову поїздка в Амосова і констатація факту, що цей анастамоз треба терміново заміняти постійним імплантом (коундуітом).

Зараз все погане позаду, стан дівчинки хороший і ми дуже сильно віримо, що в цій родині в подальшому пануватиме тільки щастя, радість та дитячий сміх!

Маленька Ксенія передає слова подяки своїм рятівникам. Коли вона виросте, вона обов’язково дізнається скільки людей долучились до її майбутнього!

Дякуємо 823 благодійникам, які робили свої внески та врятували життя дівчинці! Тільки завдяки вам ми знаємо, що у наших діток є шанс на повноцінне та здорове майбутнє!

Треба допомога