Козинець Марія

Сама операція безкоштовна, але оклюдер (імплант) коштує 41 000 грн. Для родини Козинець ця сума виявилася непідйомною. Батьки дівчинки звичайні люди: мама – інвалід другої групи , тато – вантажник. Сім’я живе в м. Ірпінь, знімає кімнату в гуртожитку. Марійка – друга дитина в родині, у неї є десятирічний братик. Щоб зібрати необхідну суму, сім’ї Козинець знадобилися б роки, а час йшов не на користь здоров’ю дитини.

Родина звернулася за допомогою в БФ “Серця Майбутнього” з проханням допомогти зібрати кошти на імплант для улюбленої донечки. Фонд почав шукати кошти. На одному із зібрань “Центру Розвитку КСВ” звернулися за допомогою до Наталі Облакевич – спеціаліста із зв’язків з громадскістю компанії “ТАКЕДА”. Розповіли історію сім’ї Марії Козинець і про те, що дитині необхідна термінова допомога. Перед великим святом – Днем Святої Пасхи – Наталля повідомила, що співробітники компанії “ТАКЕДА” вирішили допомогти маленькій Марійці і зберуть необхідну суму на внутрішньосерцевий імплант. Через два тижні після початку збору необхідна сума була зібрана. Коли ми повідомили мамі Марійки, що їх дитина буде врятованна завдяки співробітникам компанії “ТАКЕДА”, Людмила Козинець не змогла стримати сліз радості…

14.05.14 р. була успішно проведена операція Марії Козинець і 16.05.14 Марійку виписали абсолютно здоровою дитиною. Родина Козинець, БФ “Серця Майбутнього” і ендоваскулярні хірурги ІССХ ім. Амосова висловлюють величезну подяку всім співробітникам кампанії “ТАКЕДА” за їх небайдужі й чуйні серця. За те, що вони не змогли залишитися осторонь і допомогли маленькій дівчинці отримати здорове сердечко. Спасибі Вам величезне, тепер ми напевно знаємо, що завдяки Вам на одне здорове сердечко маленької україночки стало більше. Наші спільні серця творять Чудеса!

Треба допомога