Коноплій Валерія

У 10-річної Валерії – вроджена вада сердця – відкрита артеріальна протока, яку виявили випадково. У січні 2015 дівчинка перехворіла складною формою скарлатини, після чого її направили на планове обстеження до кардіолога. Під час обстеження з’ясувалося, що у Валерії вроджена вада серця, раніше про це родина нічого не знала. Лікарі радять найближчим часом ваду закрити, так як дитина росте і навантаження на серце збільшується, що може негативно відобразитись на здоров’ї дівчинки.

Окрім цього Лера – алергік, і в неї ДЖШ. Відкриту операцію з таким діагнозом лікарі робити не радять, оскільки можуть виникнути ускладнення. Сама операція безкоштовна, але внутрішньосерцевий імплант (спіраль), за допомогою якого закривають ваду, для родини Коноплій коштує дуже великих грошей – 37 000 грн. Мета проекту: допомогти назавжди вилікувати сердечко дівчинки та дати шанс на повноцінне життя!

Мама виховує доньку сама, так як з батьком дитини розлучилася. Батько ніде не працював і ніякої допомоги від нього не було. Мама з Валерією зараз знаходяться в дуже скрутному становищі, свого житла не мають, живуть разом з бабусею і дідусем. Мама працює старшим лаборантом в Національному університеті фізичного виховання і спорту. Щомісячний дохід на маму і дитину становить близько 1 500 гривень. Щоб зібрати необхідну суму на внутрішньосерцевий імплант для єдиної улюбленної доньки, знадобляться роки, яких, на жаль, у Валерії немає.

Лера дуже рухлива і життєрадісна дитина, любить спорт і мріє стати спортсменкою. Щоб це стало реальністю і мрія дівчинки здійснилася, необхідна операція. Звертаємось до всіх небайдужих і добрих людей, допоможіть, будь ласка, зібрати потрібну суму на імплант для Лери Коноплій. Давайте разом подаруємо шанс 10-річній дівчинці на довге та щасливе життя!

Так як дитині потрібна термінова операція, ми вирішили не зволікати і одразу попросили допомогу в УББ у зборі коштів на внутрішньосерцевий імплант, щоб разом допомогти Валерії конопель. Проект стартував 18.02.15 р. Збір коштів здійснювався за допомогою онлайн-сервісу. У проекті взяло участь 124 донора і на щастя родини Коноплій 30.03.15 р. необхідна сума була зібрана, завдяки всім чуйним людям. Які не змогли залишитися байдужими до долі життєрадісної Лєрочки.

07.04.2015 р. у НІССХ ім. Амосова була успішно проведена операція зі встановлення внутрішньосерцевого імпланта. Завдяки проведеному втручанню 09.04.2015 р. дитина була виписана з клініки зі здоровим серцем. Лєрочці дуже пощастило, завдяки всім небайдужим людям, які відгукнулися на біду сім’ї Коноплій, і їх дитині вчасно зробили життєво необхідну операцію. Тепер дівчинка зможе жити повноцінним життям не знаючи про болі в сердечку!

ПІБ: Коноплій Валерія Ігорівна, 18.06.2005 р.

Місто: Київ

Діагноз: вроджена вада сердця – відкрита артеріальна протока

Всі подробиці та документація тут.

Треба допомога