Компанія МАКОШ рятує життя дітей

Компанія МАКОШ — експерт з ефективного живлення рослин. Це молода цілеспрямована команда, яка дбає про врожай сотень фермерів.
З липня 2021 року компанія рятує життя дітей з вадами серця, перераховуючи кошти на закупівлю серцевих імплантів для проведення ендовоскулярних операцій в інституті Амосова.

Вроджена вада серця в нашій країні звучить як вирок. Особливо, коли від порятунку відділяє сума у майже 100 000 гривень за серцевий імплант – оклюдер. Для простої української родини – це неосяжні суми, хворі діти, розбиті горем батьки. Через хвороби серця в Україні щодня вмирає троє новонароджених. Щорічно в Україні народжується близько 5 500 тисяч дітей із вродженими вадами серця, серед цих дітей 600 можна врятувати навіть без розрізу грудної клітини! Для цього необхідно просто встановити їм серцеві імпланти!  У Національному інституті ім. Амосова професійні кардіохірурги, за чиїми плечима тисячі врятованих сердець, з 2013 року роблять безкоштовно операції з усунення вад серця.

Діти, які вже отримали допомогу:

1. Почтар Єгор
2. Зінченко Квітка
3. Семеген Данилко
4. Тарабанов Кирил
5. Ренгевич Регіна
6. Якобчук Софія

 

Свято, що врятувало одразу 10 життів ❤️

Саме так ми можемо назвати благодійну ініціативу від нашого постійного партнера, рятівника дітей з вадами серця – компанію Makosh, яка на день народження своєї компанії замість тисячі слів, подарунків і сюрпризів, всі кошти перерахували на закупівлю серцевих імплантів.

Компанія МАКОШ — один із лідерів на ринку мінеральних добрив та добрив по листу для агровиробників України. Це молода цілеспрямована команда, яка дбає про врожай сотень фермерів. Можемо тільки уявити собі, з яким викликом та труднощами зіткнувся бізнес після початку повномасштабного вторгнення. Це й блокування роботи сільськогосподарського сектору з боку окупантів і величезні економічні втрати аграрної промисловості. Але це ж український бізнес, тому під час трагедії, не тільки продовжує працювати, надаючи робочі місця, сплачуючи податки, а й не забуваючи про добрі справи та порятунок дітей з вродженими вадами серця.

Вроджена вада серця в нашій країні звучить як вирок. Особливо, коли від порятунку відділяє сума іноді більше 100 000 гривень за серцевий імплант – оклюдер. Для простої української родини – це неосяжні суми, хворі діти, розбиті горем батьки. У Національному інституті ім. Амосова професійні кардіохірурги, за чиїми плечима тисячі врятованих сердець, з 2013 року роблять безкоштовно операції з усунення вад серця. Але для проведення необхідні серцеві імпланти. Саме завдяки таким надійним, добрим та щирим партнерам як компанія МАКОШ у нас є змога допомагати дітям жити повноцінним життям.

На благодійний внесок у 1 033 230 гривень було придбано десять серцевих імплантів, що дозволило врятувати життя наступним діткам з різних куточків України:

1. Усик Вероніка 22.09.20 м. Конотоп, дефект міжпередсердної перегородки
2. Бушменков Владик, 04.06.2021 р.н. М. Ніжин , ВВС – відкрита артеріальна протока
3. Степанюк Сніжана , 28.09.2019 г.н. Полтавська обл. Відкрита артеріальна протока
4. Політько Поліна, 01.08.2007 р.н. Полтавська обл. Село Новоселиця, ВВС- дефект міжпередсердної перегородки
5. Горбаченко Вікторія, 16.12.2009, м. Канів, ВВС- дефект міжпередсердноі перегородки
6. Токова Ніна, 14.05.2014 г.н. Волинська обл, ВВС- дефект міжпередсердної перетинки
7. Гресь Валерія, 11.01.2016 р.н, Харківська обл, Куп’янський район, ВВС – дефект міжпередсердної перегородки
8. Селменський Станіслав, 29.12.2008 р.н. Закарпатська обл, ВВС – відкрита артеріальна протока
9. Стеценко Вікторія, 17.02.208 р.н. Сумська обл. ВВС – дефект міжпередсердної перегородки
10. Тищенко Олександра, 16.02.2017 р.н. Рівненська обл. М. Сарни, ВВС – відкрита артеріальна протока

З липня 2021 року компанія врятувала життя 16 дітей з вадами серця. Дякуємо безмежно за добрі вчинки, бажання впливати та змінювати цей світ на краще та в навіть в самі темні часи робити світло, даючи надію на краще ❤️

Врятовано сердечко Бородіна Артема ❤️

Артемці при народженні поставили страшний діагноз – загальний артеріальний стовбур та дефект міжшлуночкової перетинки. І вже у 2 місяці дитина пережила восьмигодинну операцію в інституті Амосова. Операція була проведена успішно і через 2 тижні Артемку виписали додому з подальшим обліком та консультацію кожного року. Але для підтримки та нормальної роботи серця дитина щоденно приймає ліки, для того щоб максимально продовжити роботу спеціального імпланту, встановленому в серці.

З того часу Артемчик виріс справжнім красунчиком, який має щасливе дитинство, вчиться в школі, успішно закінчив 5-й клас, має багато друзів, довгоочікувану сестричку, цілі на життя та мрії. Він мріє стати кіберполіцейським і робити наш світ добрішим і безпечнішим.
Але у травні 2023 році виникла гостра потреба в заміні серцевого імпланта – кондуїта. І родина кинула всі сили на збір коштів задля закупівлі імпланту.

Частину коштів родина зібрала серед рідних та знайомих.
А частину коштів пожертвувала компанія Makosh – наші постійні благодійники, на рахунку яких вже 17 врятованих дітей з вадами серця ❤️
В листопаді Артемка поступив на операцію і ми дуже щасливі, що все пройшло успішно! 1 грудня його виписали додому! Дуже сподіваємось, що візити до кардіологів будуть виключно планові і попереду щасливе дитинство!
Дуже дякуємо компанії Makosh за ще одні дива, які трапляються завдяки їх внеску!

Треба допомога