Компанія «Лантманнен Акса» та «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» рятують серця

Компанія «Лантманнен Акса» і «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» починають щорічну спільну благодійну програму «Серця майбутнього», метою якої є збір коштів для закупівлі імплантів для оперування маленьких пацієнтів Національного інституту серцево-судинної хірургії імені Амосова АМН України, підопічних нашого фонду.

Кампанія триватиме з 17 лютого по 16 березня 2020 р. в 25-ти центрах оптової торгівлі METRO в 15 містах України.

За умовами програми, від вартості кожної проданої одиниці сухого сніданку ТМ «АХА» і «START!» в магазинах METRO компанія Lantmännen AXA спільно з «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» перерахують до 5 гривень на рахунок нашого фонду ❤

Ще ви можете допомогти своїми LIKE! Переходь за посиланнями на сторінки наших друзів – телеведучих Марини Леончук https://bitly.su/vLUja та Анни Олицької https://bitly.su/Ru3FbhOo та став лайки їхнім постам про акцію. За кожен лайк компанія «Лантманнен Акса» перераховує додатково 1 гривню на закупівлю імплантів в рамках програми.

Всі бігом до магазинів METRO Cash & Carry Ukraine купувати смачні та корисні сніданки та допомагати дітям 🥰

Дякуємо нашим партнерам за допомогу!

 

Підсумки благодійної акції

Не дивлячись на карантин, кризу та всі перепони, наші друзі компанія «Лантманнен Акса» і «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» невпинно продовжують рятувати життя діток з вродженими вадами серця. Благодійна акція від Lantmannen AXA стартувала майже на початку пандемії і ми дуже переживали, щоб у наших благодійників все вийшло, адже діток, які потребують термінової допомоги дуже багато.

На щастя, все вийшло ❤️ Адже продукцію «Лантманнен Акса» люблять всі дорослі і діти, а благодійні кошти, які збирались з продажу сухого сніданку ТМ «АХА» і «START!» були перераховані до нашого благодійного фонду.

Зібрано 290 000 гривень і на ці гроші врятовано 7 діток з хворими сердечками!

Допомогу отримали дітки з малозабезпечених родин, у батьків яких просто не було змоги врятувати життя своїм донькам та синочку.

Зі здоровими сердечками поїхали додому:

1. Шарко Аміна, 2 роки, Київська область, м.Боярка, дефект межпередсердної перетинки, (дівчинці встановили серцевий імплант – оклюдер)
2. Духно Крістіна, 6 років, м. Київ, дефект міжпередсердної перетинки, ( дівчинці встановили серцевий імплант – оклюдер)
3.Майба Аріна, дефект міжпередсердної перетинки,(дівчинці придбали спеціальний балон для проведення ендоваскулярної операції на сердечку)
4. Власюк Ксенія, відкрита артеріальна протока (дівчинці придбали спеціальний балон для проведення ендоваскулярної операції на сердечку)
5. Куца Анастасія, відкрита артеріальна протока (дівчинці придбали спеціальний балон для проведення ендоваскулярної операції на сердечку)
6.Граділь Денис, відкрита артеріальна протока (хлопчику придбали спеціальний балон для проведення ендоваскулярної операції на сердечку)
7. Полік Сабріна, відкрита артеріальна протока (дівчинці придбали спеціальний балон для проведення ендоваскулярної операції на сердечку)

Всі ці дітки отримали кваліфіковану допомогу у найкращих лікарів країни в інституті Амосова. Зараз вони всі прекрасно себе почувають і всі проблеми зі здоров’ям вже позаду, адже їхні серця б’ються з новою силою. І ми дуже сподіваємось, що в майбутньому ми ще почуємо історії про їхні успіхи ❤

Дякуємо нашим любим друзям, партнерам за невпинне життя допомагати та рятувати. Ви надаєте шанс на повноцінне життя, на спокій та любов в родинах, ви надаєте надію. І ми безмежно вдячні за всі ці роки добрих акцій.

Треба допомога