Колесников Євдоким

Євдокимчику лише 5 рочків, а він вже переніс дві відкриті операції на сердечку. Хлопчик має інвалідність. Щоб повністю вилікувати маленьке сердечко Євдокимчика, терміново потрібно придбати два внутрішньосерцеві імпланти (андра стенти), лікарі рекомендують якомога швидше зробити операцію і закрити ваду серця – стеноз гілок легеневої артерії. Але для жінки с села, котра сама виховує двох діток, сума 173 982 грн є просто захмарною… Із допомогою знайомих їй вдалося зібрати лише 20 000 грн.
Материнське серце розривається від болю за свого улюбленого синочка, який від народження так вперто бореться за життя! Давайте разом допоможемо Євдокимчику вижити та врятуємо його сердечко!

Лист від мами:

“Ми проживаємо у Закарпатській області, с. Нижні Ворота і звертаємось до всіх небайдужих людей з великим проханням і надією на допомогу, щоб зберегти життя моєму синочку! Зараз йому потрібно два стента для легеневої артерії, і ми не в змозі їх купити, бо вони занадто дорогі для нашої маленької, малозабезпеченої сім’ї. Я виховую двох діток сама. Батько їх покинув, коли доньці було 4,5 роки, а сину 2 роки. Аліментів він не платить, а живемо ми на соціальну допомогу 2 675 грн, плюс пенсія на дитину-інваліда і догляд за ним (це 1 957 грн). У мене ще є батьки похилого віку, мамі 73 роки, а батьку 77 років. Вони самі потребують допомоги, але зі своєї мізерної пенсії дають мені якісь кошти на лікування дитини, та й щоб просто вижити, ходити дітям в школу, садочок.

Євдокимчик народився 23 лютого 2012 року з важкою вадою серця: атрезія легеневої артерії І та ІІ типу. Дефект МШП. Першу операцію ми зробили через 2 доби, щоб дитина вижила, а другу операцію зробили, коли синові виповнився 1 рік. Крім цього, ми кожного року їздимо у Київський інститут ім. Амосова на обстеження та консультації, лікуємось у Закарпатській обласній дитячій лікарні. Зараз у нас така ситуація, якщо робити третю операцію, то, як сказав хірург, вона дуже травматична, і є велика ймовірність, що дитина не перенесе її. Якщо нічого не робити, то дитина ще проживе рік, а якщо поставити два стенти у легеневу артерію, то це дасть дитині можливість жити і стати більш-менш здоровою і повноцінною. Тому ми звертаємось до всіх небайдужих людей, які мають можливість допомогти зібрати ці неймовірні кошти. Я навіть не уявляю, де можна заробити таку суму, у нас є тільки 20 тисяч гривень, а це дуже-дуже мало. І тому у нас є надія і велике прохання допомогти нам врятувати життя синочку, якому зараз 5 років і 7 місяців. Ми будемо дуже чекати і молитись за тих людей, які захочуть нам допомогти. Нехай Бог сторицею нагородить Вас за те, що Ви робите таку благодійну і надзвичайно важливу справу. Здоров’я Вам, щастя, любові!

З великою повагою до всіх
Колесников Євдоким, його сестричка Лідія і мама Ганна”.

ПІБ: Колесников Євдоким Євгенійович, 23.02.2012 р.

Місто: с.Нижні Ворота, Закарпатська обл.

Діагноз: вроджена вада серця – стеноз гілок легеневої артерії, високий тиск у правому шлуночку

Всі подробиці та документація тут.

Треба допомога