Клапійчук Соломія

Лист від мами:

“За допомогою до Вас звертаюсь я – мама дворічної Соломії Клапійчук. У 2013 році я дізналася, що вагітна, і з радістю чекала на свою першу дитину. Вагітність проходила непогано, але пологи стимулювали за допомогою катетера, пологи тривали дві доби. На наступний день після пологів дитині зробили УЗД серця і сказали, що у нас міксом серця, і перевели у лікарню на більш розширене обстеження.

Під час обстеження було виявлено високий білорубін та встановлено діагноз – вроджена вада серця (дефект міжшлункової перетинки, відкритий атреріальний та овальний отвір). Дитина весь час була під наглядом кардіолога, постійно хворіла, ми майже жили у лікарнях. Через 6 місяців ми поїхали до Києва у кардіологічний інститут серця, де нам сказали, що потрібно буде робити операцію, але в той час залишали під наглядом. Коли дитині виповнилось 1,5 роки, ми приїхали на повторне обстеження в інститут ім. М. М. Амосова. Після обстеження нам сказали, що серце нашої півторарічної дівчинки збільшилось до таких розмірів, як у дорослої людини, після чого було проведено негайно операцію.

Операція проходила шість годин, дівчинці розрізали повністю грудну клітину, увесь цей час усі органи були відключені та приєднані до штучних апаратів. Операція пройшла не так, як ми очікували, дефект міжшлункової перетинки було усунуто повністю, але артеріальна протока закрилась не повністю. Післяопераційний період був дуже важкий, дитина стала нервовою, почала всього боятися, ночами весь час плакала, кричала. Дитина завжди мала бути під наглядом, щоб не впала, не вдарилася та не травмувала грудну клітину. Для мене, як для мами, було психологічно важко дивитися, як моя дитина страждає, і я нічим допомогти їй не можу.

За шість місяців артеріальна протока збільшилась у три рази. Нам потрібно робити ще одну операцію, ставити спіраль, яка коштує приблизно 30 281 гривень. Але, на жаль, ми таких коштів зібрати не можемо, оскільки живемо з батьками у селі, за дитиною потрібний індивідуальний догляд, тому що дитина дуже часто хворіє, і я не маю можливості вийти на роботу. Чоловік– інвалід третьої групи (права рука перерізана на пелорамі, через що було зроблено три операції), тому фізично важко він працювати не може. Живемо ми за нечасті підробітки чоловіка та на пенсію чоловіка та дитини. Цих коштів не вистачає на звичайне лікування, а щоб зібрати кошти на імплант, нам не вистачить і життя.

Тому як би ми не намагалися заробити та заощадити, коштів на лікування дочки зібрати не вдається. Нам надзвичайно прикро, що ми, як батьки, не можемо самостійно зібрати кошти та допомогти нашій Соломійці… Тому звертаємось до всіх небайдужих людей за допомогою, подарувати нашій донечці шанс на довге, повноцінне і щасливе майбутнє!

Тому ми дуже просимо: допоможіть врятувати нам нашу донечку!”.

ПІБ: Клапійчук Соломія Дмитрівна, 31.03.2014 р.

Місто: Чернівецька обл.

Діагноз: вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока

 Всі деталі та документація тут.

Треба допомога