Касьян Артемчик

Лист від мами:

“Моєму синочку Артемчику 11 місяців. Він дуже активний, веселий хлопчик. Але ще при народженні лікарі звернули увагу на шум в серці мого малюка. Після обстеження нам поставили діагноз вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Ми з чоловіком дуже сподівалися, що до 3 місяців протока закриється (читала та й лікарі говорили, що таке трапляється). Але на жаль, дива не сталося і тепер нам знадобиться операція…

Через ваду Артёмчік дуже часто хворіє бронхо-легеневими інфекціями, які погано піддаються лікуванню. Тільки вилікуємо пневмонію, і через тиждень знову висока температура, кашель, приймання антибіотиків. На консультації в інституті Амосова наш діагноз підтвердили. Ми дізналися, що ваду можна усунути ендоваскулярним методом за допомогою оклюдера. Його ціна – 78 324 грн.

Для нашої сім’ї це дуже велика сума. У нас з чоловіком двоє дітей. Крім того, у чоловіка ще є син від першого шлюбу. Я перебуваю у відпустці по догляду за дитиною. Дохід нашої сім’ї з 4-х осіб тільки із зарплати чоловіка. За вирахуванням податків і аліментів, які платить чоловік, він отримує в середньому 4 000 грн в місяць. Частина грошей йде на погашення кредитів, які ми брали на побутову техніку. Дізнавшись про майбутню операцію ми почали відкладати гроші, але назбирали лише 10 000 грн.

Операцію потрібно робити терміново. Затягувати з лікуванням цієї вади не можна, через те, що це може призвести до незворотних змін в судинах легенів, крім того, відкрита артеріальна протока значно збільшує навантаження на серце, особливо на лівий шлуночок. За такий короткий термін наша сім’я не зможе зібрати потрібну суму. Тому звертаємося з проханням про допомогу до всіх небайдужих людей. Допоможіть нашому синочкові стати здоровим!
З надією, мама”.

ПІБ: Касьян Артем Олександрович, 14.10.2015 р.

Місто: Хорол, Полтавська обл.

Діагноз: вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока

Всі деталі та документація тут.

Треба допомога