Кашуба Сашко

Як це: 10 років чекати на народження довгоочікуваного синочка, а коли малюкові виповнилося 4 місяці, довідатися, що він серйозно хворий? Сашкові вже 3 рочки, а його мама й досі чекає на диво.

Лист мами:

“Нашому довгоочікуваному Сашуні всього 3 рочки, а у нього вже стільки проблем зі здоров’ям. Він відстає в розвитку і фізично, і розумово. Про те, що у моєї дитини порок серця (відкрита артеріальна протока), я дізналася на 4-му місяці його життя. Тільки тоді лікар почув шуми серця, після чого був поставлений страшний діагноз – вроджена вада серця.

Кожні три місяці ми обстежувалися в надії на те, що він закриється, але, на жаль, минуло три роки, і дива не сталося. Саші потрібна термінова операція, так як сердечко збільшилося, і наслідки можуть бути фатальними. Потрібно робити ендоваскулярне закриття протоки за допомогою оклюдера, так як відкриту операцію він просто не перенесе. Операція безкоштовна, необхідно купити тільки імплант – оклюдер, який коштує дуже великих грошей для нашої сім’ї. Я сиджу вдома і доглядаю за хворою дитиною, чоловік теж не має постійної роботи, так як в селі її просто немає. Але я знаю і вірю в те, що мій малюк буде жити!

Сльози, безсонні ночі, постійний моторошний страх за його життя – така нікчемна ціна за те, що б це маленьке рідне сердечко жило й надалі. Десять років я лікувала безпліддя і все чекала свого довгоочікуваного щастя, у мене один син і більше вже не буде дітей. Нам дуже необхідна Ваша допомога! За останній час матеріальний стан став складним, а синочка необхідно рятувати. Тому і прошу всіх, хто може: допоможіть моєму синочкові! Я дуже багато зустрічала в житті розуміючих, добрих, чуйних людей і впевнена, що і в цій важкій ситуації знайдуться люди, які здатні зрозуміти мої почуття, переживання і сподівання на те, що моя дитина буде жити.

Будемо вдячні всім людям, які залишаться небайдужими до нашого горя!”.

Цей проект був підтриманий в рамках благодійного марафону #СомнениеChallenge 2.0  

ПІБ: Кашуба Олександр Дмитрович, 30.02.2013 р.

Місто: Чернігівська обл.

Діагноз: вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока

Всі подробиці та документація тут.

Треба допомога