Карвацький Артем

У 15-річного Артема інвалідність. У 2006 році у дитини виявили вроджену ваду серця – коарктацію аорти. Артему провели балонну пластику коарктації аорти – рекоарктацію аорти, артеріальна гіпертензія другого ступеня. Але, на жаль, операція результату не дала. Останнім часом стан дитини значно погіршився: хлопчик скаржиться на сильний головний біль, почав підніматися тиск до 160/100, і йому терміново потрібна операція.

У Артема сильно болять ноги і час від часу турбують судоми, хлопцю колять препарати для розрідження крові, так як у нього схильність до тромбоутворення. Йому заборонили будь-які фізичні навантаження. Артему необхідно терміново встановити серцевий імплант (стент), за допомогою якого розшириться звуження в аорті, яке призведе до нормалізації тиску і фізіологічної роботи серця. Якщо вчасно не поставити Артему стент, надвисокий тиск у судинах головного мозку хлопця може в будь-який момент призвести до інсульту. Сім’я Карвацьких звертається до всіх небайдужих людей, допомогти їм вилікувати серце і врятувати життя їхнього улюбленого синочка!

Лист від мами:

“Наша сім’я звертається за допомогою! Нашому синові Артему діагностували серцеву недостатність, вперше виявили в 2006 році, коли провели ЕхоКГ з приводу шуму в серці. Діагноз: вроджена вада серця – коарктація аорти, двухстулковий аортальний клапан зі стенозом першого ступеня. У 2012 році в обласній клінічній лікарні в дитячому кардіохірургічному відділенні нам провели балонну пластику коарктації аорти. На жаль, операція результату не дала, стан після балонної пластики коарктації аорти – рекоарктація аорти, артеріальна гіпертензія другого ступеня.

Зараз у сина тиск піднімається до 160/100, особливо під час фізичних навантажень. Синові в квітні виповнилося 15 років, а це період інтенсивного росту підлітків, додатково створює навантаження на організм, особливо на серце. Підвищений тиск у верхній частині тіла, може спровокувати інсульт або інфаркт.

Ми звернулися в Національний інститут серцево-судинної хірургії імені Амосова, отримали рекомендацію терміново провести ендоваскулярну операцію за допомогою сучасного високотехнологічного обладнання з установкою розширює стента в місце коарктації аорти. Операція безкоштовна, а от внутрішньосерцевий імплант коштує дуже великих грошей для нашої сім’ї.

Оплатити стент і балон ми зараз не можемо, так як операцію радять робити терміново. У сім’ї працює один чоловік, у нас дуже великий кредит в доларовому еквіваленті який потрібно платити щомісяця, за будинок в якому ми зараз живемо. Тому щось продати або взяти ще один кредит ми не можемо. Молодша дочка також хворіє (у дитини затримка розвитку мови) і теж потребує лікування. За допомогою родичів і знайомих ми зібрали 50 000 грн. Але не вистачає ще 46 407 грн. Звертаємося до всіх небайдужих людей допомогти вилікувати нашого улюбленого синочка!

Щиро будемо вдячні за будь-яку посильну допомогу!

З повагою і надією, Тетяна і Ігор”.

ПІБ: Карвацький Артем Ігорович, 19.04.2000 р.

Місто: Івано-Франківська область

Діагноз: вроджена вада серця – коарктація аорти, артеріальна гіпертензія 1-го ступеня

Всі деталі та документація тут.

Треба допомога