Каракула Владислав

Владиславчик – дуже милий і щирий хлопчик, до восьми рочків, як казали лікарі, він був абсолютно здоровою дитиною. У вересні 2015 його мама перенесла дуже складну операцію на серці, з розрізом грудної клітини, зупинкою серця та довгою і тяжкою реабілітацією. Їхавши на планову післяопераційну перевіркув НІССХ, мама узяла з собою сина, оскільки хлопчик почав скаржитись на болі в сердечку. Після обстеження побоювання мами справдились – у дитини виявили вродженну ваду серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки.

Владиславчику треба встановити внутрішньосерцевий імплант, бо розмір дірочки дуже вже завеликий – закрити ваду за допомогою оклюдера треба терміново, якщо вчасно цього не зробити то ендоваскулярним методом закрити ваду вже не зможуть. Мама, яка перенесла відкриту операцію, благає про допомогу – врятувати сердечко її улюбленному синочку! Придбати імплант мама не взмозі, усі заощадження, що в нею були, вона витратила на свою операцію та реабілітацію, вона має інвалідність 3 группи, а батько Владиславчика загинув в АТО. Давайте разом допоможему хлопчику бути здоровим! В родині є ще одна дитина, мама – знаходиться у декретній відпусці по догляду за другою дитиною.

Влидиславчик дуже гарно навчається в школі, мріє стати поліцейским, щоб усіх нас захищати. Дуже хоче займатися плаванням та боксом, але, на жаль, поки що це залишається мрією.

ПІБ: Каракула Владислав Віталійович, 13.02.2007 р.н.

Місто: Хмельницька обл.

Діагноз: вродженна вада серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки

Всі деталі та документація тут.

Треба допомога