Карабанов Кирило

Кирилу нещодавно виповнилось 6 рочків. Він дуже жвавий і позитивний хлопчик. Але, на жаль, він потребує Вашої допомоги. Від народження Кирилу поставили невтішний діагноз: вроджена вада серця – дефект міжпередсердної перетинки. Всі ці роки хлопчик перебував під наглядом кардіолога. Була хоч і маленька, але надія, що вада закриється самостійно. На жаль, за останній рік дефект тільки збільшився в діаметрі з 7 до 15 мм.

Мама за рік побачила зміни в самопочутті дитини, Кирило почав швидко втомлюватися і хворіти на простудні захворювання. І в кінці 2016 року, після чергового обстеження, лікарі поставили вердикт, який звалився як грім серед ясного неба. Операцію по закриттю дефекту за допомогою імпланту необхідно робити вже зараз. Хвороба на стільки швидко прогресує, що невідомо, коли ця бомба уповільненої дії вибухне. Вроджена вада серця вважається найбільш підступною хворобою, адже дитина на вигляд виглядає звичайно і тільки про його страшний діагноз знають близькі люди.

У Кирила велика сім’я. Мама, тато, молодша сестричка і старший братик, який має інвалідність (у нього хронічний глумерулонефріт). Мамочка Кирила знаходиться в декреті і доглядає за донькою і братиком з інвалідністю, а працює тільки тато, який зі скромною зарплатою слюсаря в 3 200 грн важко забезпечує всю сім’ю.

Операція, яку необхідно зробити Кирюші, безкоштовно робиться в інституті Амосова. Необхідно придбати тільки сам імплант – окклюдер. Вартість його захмарна для пересічної сім’ї – 89 880 грн.

Без допомоги людей. Яким небайдуже чуже горе сім’ї не впорається.

Сім’я звертається до всіх небайдужих людей допомогти врятувати їх синочка Кирила!

ПІБ: Карабанов Кирило Віталійович, 25.05.2011 р.

Місто: Житомир

Діагноз: вроджена вада серця – дефект міжпередсердної перетинки

Всі подробиці та документація тут.

Треба допомога