Калина Чура

Врятовано сердечко Чури Калини ❤

Калині 11 років і живе вона разом з батьками, братиком і дідусем у Львові. Звичайна українська родина, де батьки торгують на ринку, займаються своїми справами та всіляко намагаються вижити у важкі часи. Калина з народження не мала проблем зі здоров’ям, займалась спортом. Улюблена справа життя, з якою вона мріяла зв’язати своє майбутнє – це плавання. Вона призер обласних змагань. Але в останні часи дівчинка стала дуже втомлюватись, тренування проходили важко. Потім проблеми виникли зі здоров’ям і дуже почастішали простуди і захворювання. На черговому обстеженні лікарка почула шуми у серці. Потім все як в тумані. Обстеження, кардіограми, УЗІ і вирок. Вада серця. Дефект міжпередсердної перетинки. Потрібна термінова операція по її усуненню.

Калина перестала займатись плаванням. Вона чекала, коли їй проведуть операцію і хвороба відступить і вона знову зможе жити повноцінним життям. Але від здоров’я її відділяли кошти. 79 929 грн., яких у батьків просто не було.

На щастя благодійники платформи Українська Біржа Благодійності прийшли на допомогу! Завдяки небайдужим людям були зібрані всі кошти і Калині зробили успішну операцію на сердечку! Після реабілітації вона знову зможе займатись плаванням.

Велика подяка 123 благодійникам платформи ubb.org.ua, серед яких учні школи Generation22, підлітки зібрали на благодійному ярмарку 22 000 гривень для порятунку Калини. Також хочемо сказати теплі слова благодійниці Катерині Венжик, вона збирала кошти на імплант для Калини в рамках свого дня народження.
Дякуємо всім, що так швидко врятували сердечко дівчинки!

Учні школи Generation22 прийшли на виписку Калини і це була чудова та тепла зустріч ❤

https://www.ubb.org.ua/uk/project/5676/

Треба допомога