Калашникова Саша

Олександрі два рочки, дивлячись на цю усміхнену дівчинку і не скажеш, що в неї проблеми зі здоров’ям. Але у Сашулі хворе сердечко, і їй терміново необхідна операція зі встановлення внутрішньо серцевого імпланту, бо в неї вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока.

Дівчинка за свій невеликий вік вже дуже багато перенесла: нелегкі пологи з ускладненнями, за 1 рік шість разів хворіла на простудні захворювання з температурою, яка сягала 39 градусів і важко збивалася, ні один лікар не зміг пояснити причинну такої високої температури.

Від народження педіатр у дитини прослухала шуми в серці, але УЗД рекомендували зробити в рік. Пройшовши УЗД в назначений термін, у дівчинки виявили ВВС і порекомендували звернутись в НІССХ ім. Амосова за підтвердженням. Але молода родина не могла зібрати кошти, щоб навіть приїхати до Києва, а потім – горе, яке сталося на Сході нашої країни.

Тільки через рік родина змогла назбирати кошти, щоб приїхати на обстеження до Києва у НІССХ ім. Амосова. Пройшовши ретельне обстеження, лікарі підтвердили діагноз і повідомили, що, на жаль, без оперативного втручання вада самостійно вже не закриється, а буде тільки збільшуватись. А це надалі може призвести до серцевої недостатності у дитини. Операція безкоштовна, але ціна серцевого імпланту шокувала молоду родину – 30 281 грн.

Їм ніяк не зібрати таку суму самостійно. Продати родині нічого, оскільки своєї власності не мають, орендують будинок в м. Бахмут в зоні проведення АТО. Мама отримує державну допомогу 860 грн на місяць, зараз в декретній відпустці. Тато рік тому закінчив училище і не може знайти постійну роботу, перебивається тимчасовими підробітками, працює або в полі, або вантажником.

Олександра, наче маленький моторчик, постійно кудись біжить, любить танцювати, починає говорити свої перші слова, цілує людей, які їй подобаються… дуже страшно стає, коли це маленьке чудо зупиняється посеред гри і з втомленим виразом очей відпочиває. Ситуація змушує звертатися до всіх небайдужих людей з надією на те, що доброта ваших сердець допоможе битися маленькому сердечку Олександри!

ПІБ: Калашникова Олександра Владиславівна, 09.05.2014 р.

Місто: Бахмут

Діагноз: вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока

Всі деталі та документація тут.

Треба допомога