Іван Андрусенко

У Вані Андрусенко все добре! Операція була дуже важкою, але все пройшло успішно! Зараз хлопчик вже вдома і ми тримаємо кулачки, щоб все було добре і надалі!

Вані лише 9 рочків, а він вже переніс дві складні операції на сердечку. Хлопчик народився з дуже складною вадою серця – атрезією легеневої артерії 2 типу з дефектом міжшлуночкової перетинки і комунікативними мапками. Вані дуже тяжко дихати, дитина не може вести звичайний спосіб життя, він навіть не відвідує школу, а займається вдома за спеціальною програмою. Дві проведені операції дали результат тільки на певний час, щоб хлопчик міг продовжити повноцінне життя. Треба було зробити третю операцію. Але для цього треба було терміново потрібно придбати біологічний імплант, вартість якого 214 000 грн. 50 000 грн зібрали батьки зі всіма родичами, але 164 500 грн. була непідйомна ноша для родини.

Добре, що є небайдужі люди, які рятують життя діток.

Благодійниця та волонтер Катерина Венжик в рамках проекту Змінюй світ. Даруй своє. на Українська Біржа Благодійності допомогла зібрати всю суму на купівлю імпланту для Вані ❤ Катя у свій день народження закликала всіх підтримати проект на сайті УББ https://ubb.org.ua/uk/project/4632/ замість подарунків. І диво сталось. Кошти були зібрані і Ваня приїхав в Амосова.

Операція була дуже важкою, складною та довготривалою. Ваня майже тиждень був в реанімації. І ми щасливі, що все пройшло добре! Що хлопчику допомогли і він поїхав додому відновлюватися.

Дякуємо всім добрим людям, які стали частиною дивовижної історії. Сподіваємось, що дуже скоро Ваня нас порадує своїми успіхами.

На фото Ванюша зі своїм хірургом Головенко Олександром Сергійовичем 💕 Олександре, дякуємо за вашу роботу!

Треба допомога