Ініціативна група Upgrade Camp 2018

Щороку в Україні народжуються 5 500 дітей з вродженою вадою серця. 1 000 з них можна врятувати за допомогою сучасного методу оперування. В середньому вартість одного імплантанта, який дарує дитині повне одужання від 50 до 100 тисяч гривень. Ініціативна група “Синяки” Upgrade Camp 2018 починає благодійний challenge #никапливрот в колаборації з Українською Біржею Благодійності для порятунку дитячих життів.

Ми хочемо допомогти купити життєво важливі серцеві імпланти для маленьких Софії та Марка! 17 хвилин сміху подовжує життя на 1 рік. 30 хвилин бігу щодня – на 20 років. 1 коктейль покращує настрій на 25%. А 300 коктейлів дорівнють одному дитячому житті. Життя дитини вміщується лише в 300 наших келихов. Переставши пити хоча б на 30 днів ти можеш врятувати життя.

Історія Марка:

Марку півтора рочки і йому терміново необхідна операція зі встановлення внутрішньо серцевого імпланту (оклюдеру), так як в хлопчика вродженна вада серця-відкрита артеріальна протока. Дитина від народження знаходилась під постійним наглядом кардіолога.

Пологи були складними, Марко народився з малою вагою та ще і з ВВС. За останній рік протока збільшилась в два рази і Марко не наберає вагу, тому хлопчику потрібна термінова операція. Родина змогла самостійно зібрати 15000 грн. А от 64929 грн. вже не мають з відки взяти, тому звертаються до усіх не байдужих людей допомогти їм вилікувати своє сонечко. Давайте разом допоможемо півторарічному Марку, мати здорове сердечко!

ПІБ: Говоруха Марк Віталійович

Дата народження: 01.10.2016 р.

Діагноз: вродженна вада серця – відкрита артеріальна протока.

Історія Софії:

8-річна Софійка потребує допомоги. Дівчинка народилась здоровою дитиною, але часто хворіла і лежала в лікарнях. Якось це маленьке сонечко пожалілось на біль у грудях, батьки відразу забили на сполох і кинулись перевіряти її маленьке сердечко у кардіологів. І тут шок: у Софійки вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Софію відразу направили до інституту М.М. Амосова на консультацію.

Тут діагноз підтвердили і почали спостерігати за станом здоров’я дівчинки. Лікарі давали шанс на те, що вада може закриття самостійно, але цього так і не сталося… Дитина росте, все частіше хворіє і швидко втомлюється. І ось на плановій консультації мамі повідомили, що протоку потрібно закривати, адже сама вона не зникне. Медики радять робити це саме ендоваскулярним способом за допомогою оклюдера. Саму операцію в інституті ССХ ім. Амосова проводять безкоштовно, але імплант потрібно придбати самостійно. Його ціна складає 78 110 грн.

Родина Лемак – середньостатистична українська сім’я. Мама Соні працює фармацевтом, тато – трактористом, але їх зарплати замалі для того, аби самостійно купити імплант. У родині є ще старший син, якому 16 років, і він також стоїть на обліку в інституті М.М.Амосова, у нього відкрите коронарне вікно. Хвала Богу, йому операція не потрібна, але він також часто хворіє і значна сума доходів родини іде на лікування дітей. Батьки спробували зібрати кошти своїми силами, але змогли зібрати лише 30 000 грн, решту суми ми плануємо зібрати на УББ.
Це 48 110 грн. Тому батьки звертаються до всіх небайдужих за допомогою. Підтримайте Софійку!

посилання на проект: https://ubb.org.ua/ru/project/4302/.

 

Треба допомога