Євгенія Манівлець

Семирічна Женя вже має інвалідність. В 6-місяців дитині встановили діагноз – вроджена вада серця. В 8-місяців Жені зробили складну відкриту операцію, яка тривала 4 години, з розрізом грудної клітини, з шрамом на все життя та складною післяопераційною реабілітацією. На жаль, останнім часом стан Євгенії погіршився, і лікарі наполягають на повторній терміновій в найближчі два місяці операції зі встановлення внутрішньосерцевого імплантата (оклюдера).

Родина живе в невеличкому селищі в Закарпатській області. В сім’ї працює один батько, він підприємець з маленьким щомісячним доходом. Мама знаходиться вдома по догляду за дітьми, у Жені є ще старший братик. Так як Женічка дуже часто хворіє – мама змушена за нею доглядати.

Женя – дуже жвава та комунікабельна дівчинка. Дуже гарно малює та мріє займатися танцями, як її подружки-однолітки. Родина віддає всю свою любов та піклування, щоб дівчинка не почувала себе хворою і могла в майбутньому повноцінно жити. Під час чергового обстеження в липні 2015 року лікарі Національного інституту серцево-судинної хірургії імені Амосова повідомили, що оскільки сердечко збільшується в розмірі і вада через патологію теж збільшилась, необхідно роботи терміново ендоваскулярну операцію, яка передбачає встановлення внутрішньосерцевого імпланта (оклюдера). Його вартість – 66 735 грн.

Своїми силами родина зібрала 20 000 грн, і ще не вистачає 46 735 грн. Але більше їм немає де взяти коштів. У 2008 році родина взяла кредит, щоб придбати машину, до цього часу ще виплачують. Тому взяти кредит на лікування доньки не мають змоги. Всі роки родина жила в страху за життя Жені. Зараз родина звертається з проханням допомогти їм зібрати кошти на оклюдер, щоб вилікувати сердечко улюбленої донечки!

ПІБ: Манівлець Євгенія Іванівна, 13.07.2008

Місто: с. Лазещина, Закарпатська обл.

Діагноз: вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока

Всі деталі та документація тут.

Треба допомога