Єва Кутинська

Врятовано сердечко Єви Кутинської ❤️
Їй 2,3 роки, а на її долю вже випало стільки випробувань. Маленька Кутинська Єва з села Залісся Львівської області потребувала термінової операції на сердечку. У дівчинки вроджена вада серця – атрезія легеневої артерії з дефектом міжпередсердної перетинки. Дівчинка в свій маленький вік вже пережила дві операції і терміново потребувала третьої. Її життя залежало від того, як швидко зберуться кошти на спеціальний серцевий імплант – кондуїт. Родина вже чекала в інституті Амосова, де дівчинку тримали під пильним наглядом лікарів, які, як і матуся, чекали на купівлю імпланту та проведення операції. Саму складну операцію зробили безкоштовно, але придбати імплант допомогли благодійники платформи dobro.ua
❤️❤️❤️❤️
Маленькій Єві зробили успішну операцію і загроза позаду. Тепер на неї чекає справжнє дитинство, де немає болю і переживань. Ми дуже сподіваємося, що всі випробування для цієї чудової крихітки позаду.
Ми дуже вдячні кожному, хто зробив добру справу та перераховував кошти на порятунок Єви. 416 благодійників зробили свої пожертви на сайті dobro.ua. Дякуємо вам!
Євочка передає вам привіти та бажає всього найкращого!
Частинка вашої любові тепер завжди живе у неї в сердечку ❤️
https://dobro.ua/pro…/vriatuite_serdechko_ievi_kutinskoyi/

Треба допомога