Гуз Ольга

Через свою хворобу вона не могла жити повноцінним життям, лікарі їй не рекомендували бігати, займатися спортом, навіть танцювати, хоча Ольга дуже любить і хотіла займатися танцями. Ольга мріє бути здоровою, і що її серце більше ніколи не буде хворіти. Торік дівчина перенесла одну операцію, під час якої було виявлено ще один дефект.

Щоб його виправити, необхіден був оклюдер – внутрішньосерцевий імплант, за допомогою якого закривають дефект в серці. І після цієї операції дівчина навіть зможе народжувати самостійно, природним шляхом, а про це найбільше Ольга мріє про сім’ю та дітей. Проведення операції безкоштовне, але сам оклюдер, коштує чималих грошей, яких у родини Гуз немає. Ольга з простої сім’ї, навчається в училищі для інвалідів. Мама Ольги працює листоношею на пошті. Тато раніше працював на заводі “Приладобудівник”, але, на жаль, його закрили, і тепер йому доводиться перебиватися тимчасовими заробітками, тому що в маленькому місті дуже важко знайти роботу. Лікар Ольги – Богдан Володимирович Черпак – порадив їм звернутися за допомогою в БФ “Серця Майбутнього”. Тато Ольги до нас звернувся, якраз коли у нас завершилася акція, яка проходила спільно з компаніями SC Johnson і Watsons під назвою “Діти миру”. Одна гривня з проданого товару Glade в мережі торгівельних центрів Watsons йшла на придбання оклюдерів, для дітей які звернулися до нас у фонд по допомогу. Завдяки проведеній акції компанія SC Johnson придбала три окклюдери.

Отримавши листа про допомогу від Ольги, ми спільно з лікарями і компанією SC Johnson прийняли рішення допомогти Ользі Гуз. Один з оклюдерів був переданий в НІССХ ім. Амосова компаніями SC Johnson і Watsons для Ольги. 13.05.14 р. була успішно проведена операція по встановленню оклюдера і закритті міжпередсердної перетинки в Ольги Гуз. А вже 16.05.14 р. дівчину виписали зі здоровим серцем додому.

Ми впевнені, що серце Ольги більше не буде хворіти, і всі її мрії обов’язково здійсняться! Родина Гуз та БФ “Серця Майбутнього” висловлює величезну подяку компаніям SC Johnson і Watsons. За Вашу чуйність, готовність простягнути руку допомоги тим, хто її потребує, за Ваші не байдужі серця, любов до людей і величезний внесок у майбутнє країни і розвиток медицини.

Треба допомога