Гривня в день

Через хвороби серця в Україні щодня вмирає троє новонароджених. Щорічно в Україні народжується близько 5 500 тисяч дітей із вродженими вадами серця, серед цих дітей 600 можна врятувати навіть без розрізу грудної клітини! Для цього необхідно просто встановити їм серцеві імпланти!

Вроджена вада серця в нашій країні звучить як вирок. Особливо, коли від порятунку відділяє сума у майже 100 000 гривень за серцевий імплант – оклюдер. Для простої української родини – це неосяжні суми, хворі діти, розбиті горем батьки.

У Національному інституті ім. Амосова професійні кардіохірурги, за чиїми плечима тисячі врятованих сердець, з 2013 року роблять безкоштовно операції з усунення вад серця. Але без імплантів вони безсилі, а держава цього року просто викинула программу порятунку дітей з вродженими вадами серця з бюджету фінансування. Серцеві імплантати просто не закуплені. Всі діти, які потребують операції в 2021 році, не зможуть отримати допомогу та шанс на здорове життя.

Щороку ми підтримували державу і разом з благодійниками закривали потреби, які не покривались за рахунок бюджетних коштів. За всі роки ми придбали більше 500 серцевих імплантів. За цими проектами стоять понад півтисячі врятованих життів.

Цьогоріч ми повинні врятувати всіх. 600 дітей опинились на межі. Їхні батьки не знають, де взяти кошти на серцеві імпланти. Це звичайні родини, які опинились на межі бідності.
Саме тому наш благодійний фонд у партнерстві з платформою dobro.ua, агенцією Superheroes.ua й усіма небайдужими розпочинає національний проект “Гривня в день”.

Наша мета амбітна. Об’єднати всіх людей навколо проблеми, яку не здатна вирішити держава та зібрати понад 40 мільйонів гривень, щоб врятувати 600 діток з вродженими вадами серця, які потребують ендовоскулярних імпланів.

Всього 1 гривня, яку ви можете перерахувати на цей проект, допоможе нам врятувати всіх дітей, які живуть з вродженими вадами серця та потребують встановлення серцевих імплантів.

Чому ми просимо 1 гривню в день? Бо це саме та сума, яку ви можете не помітити в своїй кишені, але вона здатна змінити все. За місяць це буде вже 30 гривень, а за рік 365 гривень. Всього 1 гривня на благодійність і проблема буде вирішена, а діти врятовані.
Підтримати проект, зробити репост – це все ваш внесок в життя дітей 🥰 https://dobro.ua/project/grivnia_v_den/

Дітки, які отримали здорові серця:

Вероніка Пархоменко, 14 років, Чернігів

Кушневора Анастасія, 5 років.

Лавринович Міла Несторівна, 3 роки.

Треба допомога