Врятуйте сердечко

Через хвороби серця в Україні щодня вмирає троє новонароджених. Щорічно в Україні народжується близько 5 500 тисяч дітей із вродженими вадами серця, серед цих дітей 600 можна врятувати навіть без розрізу грудної клітини! Для цього необхідно просто встановити їм серцеві імпланти!

Вроджена вада серця в нашій країні звучить як вирок. Особливо, коли від порятунку відділяє сума у майже 100 000 гривень за серцевий імплант – оклюдер. Для простої української родини – це неосяжні суми, хворі діти, розбиті горем батьки.

У Національному інституті ім. Амосова професійні кардіохірурги, за чиїми плечима тисячі врятованих сердець, з 2013 року роблять безкоштовно операції з усунення вад серця. Але без імплантів вони безсилі, а держава цього року просто викинула программу порятунку дітей з вродженими вадами серця з бюджету фінансування. Серцеві імплантати просто не закуплені. Всі діти, які потребують операції в 2021 році, не зможуть отримати допомогу та шанс на здорове життя.

Щороку ми підтримували державу і разом з благодійниками закривали потреби, які не покривались за рахунок бюджетних коштів. За всі роки ми придбали більше 500 серцевих імплантів. За цими проектами стоять понад півтисячі врятованих життів.

Цьогоріч ми повинні врятувати всіх. 600 дітей опинились на межі. Їхні батьки не знають, де взяти кошти на серцеві імпланти. Це звичайні родини, які опинились на межі бідності.
Саме тому наш благодійний фонд у партнерстві з платформою dobro.ua, агенцією Superheroes.ua й усіма небайдужими розпочинає національний проект “Врятуйте сердечко”.

Наша мета амбітна. Об’єднати всіх людей навколо проблеми, яку не здатна вирішити держава та зібрати понад 40 мільйонів гривень, щоб врятувати 600 діток з вродженими вадами серця, які потребують ендовоскулярних імпланів.

Всього 1 гривня, яку ви можете перерахувати на цей проект, допоможе нам врятувати всіх дітей, які живуть з вродженими вадами серця та потребують встановлення серцевих імплантів.

Чому ми просимо 1 гривню в день? Бо це саме та сума, яку ви можете не помітити в своїй кишені, але вона здатна змінити все. За місяць це буде вже 30 гривень, а за рік 365 гривень. Всього 1 гривня на благодійність і проблема буде вирішена, а діти врятовані.
Підтримати проект, зробити репост – це все ваш внесок в життя дітей 🥰 https://dobro.ua/project/save_hearts/

Дітки, які отримали здорові серця:

Вероніка Пархоменко, 14 років, Чернігів

Кушневора Анастасія, 5 років.

Лавринович Міла Несторівна, 3 роки.

Завдяки Національній програмі “Врятуйте сердечко” від благодійної платформи dobro.ua врятовано життя Матішинець Олександри (4 рочки). Олександра поступила в Амосова у важкому стані і їй терміново було проводити операцію по усуненню вади серця – відритій артеріальній протоці.
Дякуючи коштам, зібраним в рамках проекту, сердечко малечі було врятовано на наступний день!
Дякуємо всім, хто підтримує величезну місію dobro.ua. Якщо ви зробите свій внесок на проект https://dobro.ua/project/save_hearts/, у нас буде змога рятувати діток, яким терміново потрібні операції.
Дякуємо всім, хто допомагає! ❤
Врятовано сердечко Кривцової Софії з міста Одеси ❤️
Завдяки Національній програмі “Врятуйте сердечко” від благодійної платформи dobro.ua врятовано життя Кривцової Софії (2 рочки). Софійка потребувала термінової операції по виправленню вродженої вади серця – відкритий артеріальний проток. У її сердечку був отвір у 3,5 мм, який треба було закрити за допомогою серцевого імпланту. Зібрані на проект кошти дозволяють рятувати саме тих термінових маленьких пацієнтів, які вже поступили в інститут Амосова і їм треба робити операції вже зараз.
Дякуємо всім, хто підтримує величезну місію dobro.ua. Якщо ви зробите свій внесок на проект https://dobro.ua/project/save_hearts/, у нас буде змога рятувати діток, яким терміново потрібні операції.
Дякуємо всім, хто допомагає! ❤
Врятовано сердечко Кудільчак Вікторії ❤
Завдяки національній програмі “Врятуй сердечко” від благодійної платформи dobro.ua врятовано сердечко ще одній дитині. Допомогу отримала Кудільчак Вікуся зі Львова.
Вікторії 7 років, і з самого дитинства вона дуже часто хворіє на вірусні захворювання, які переважно протікають у важкій формі з ускладненням та високою температурою. Рік тому, коли дівчинка в черговий раз захворіла, її направили на рентген легенів, де батькам сказали про ще одну шокуючу проблему – серце в дитини збільшене. Після огляду профільних лікарів та ряду обстежень батьків приголомшили діагнозом, що у дитини вроджена вада серця, а саме вторинний дефект міжпередсердної перетинки, перевантажені кров’ю правий шлуночок і праве передсердя збільшується в розмірах. Дівчинці була потрібна операція для усунення вади, оскільки вада призводить до порушення роботи серця.
Але у батьків не було можливості в короткі терміни придбати серцевий імплант для проведення ендовоскулярної операції.
На щастя, є добрі люди, які поділились частинкою своїх добрих сердец з дівчинкою і в короткі терміни проект допомоги було зібрано ❤
Лікарі інституту Амосова провели успішну операцію по усуненню вади і зараз Вікуся почуває себе просто чудово!
Ми безмежно вдячні всім, хто підтримує наші благодійні проекти та дозволяє рятувати життя дітей!
Вікуся разом з лікарем кардіохірургом Ігорем Дідковським передають привіти та слова подяки своїм рятівникам ❤

Треба допомога