Гладченко Каріна

Лит від мами:

“Моїй донечці з народження був поставлений діагноз ВВС: вторинний дефект міжпередсердної перетинки та відносний стеноз легеневої артерії. До минулого року нам операції не пропонували, дитина була під наглядом лікаря-кардіолога, і в нас була надія, що вона підросте і дефект закриється самостійно, але так не сталося. На черговому огляді лікар оглянувши дитину сказала, що необхідно робити операцію, чекати більше нічого. А саме – закривати дефект оклюдером…

Операція безкоштовна, але ціна окклюдера 102 613 грн – це для нас не реальна сума, а зібрати за короткий термін такі гроші нашій родині не під силу. До того ж, я маю старшу дитину, сина, в якого теж з дитинства поставлений діагноз ВВС: клапанний стеноз легеневої артерії, та з яким також перебуваємо на обліку в Національному інституті серцево-судинної хірургії ім. М.М.Амосова.

Ми проживаємо в районному центрі, обидва працюємо, але у нас не великі зарплати – у мене 3 000, у чоловіка до 2 000 грн на місяць. Чоловік є інвалідом війни та учасником бойових дій, і більшу частину доходу нашої родини відкладаємо на операцію Каріни. Вже своїми силами за допомогою рідних зібрали біля 45 тис. грн, але наша донечка, вже майже 2 роки як хворіє на хронічний цистит, який останні півроку раз на місяць постійно загострюється, тому багато коштів іде на лікування постійних рецидивів циститу.

Дитина через хвороби не ходила в садочок, тепер не пішла до школи. Вона практично не спілкується з однолітками, щоб не підхопити віруси. Найліпша подружка Карінки – це бабуся, яка з нею проводить багато часу. Ми дуже хочемо зробити дитині операцію на сердечку, щоб вона могла жити повноцінним життям – ходити до школи, гратися з однолітками. Зібрати всю суму на операцію ніяк нам не вдається, а держава не фінансує проведення такого роду операції, тому з великим проханням звертаюся до всіх небайдужих людей: допоможіть вилікувати нашу донечку, в кого є така можливість.
З вдячністю і великою надією на допомогу, батьки Каріни!”.

ПІБ: Гладченко Каріна Геннадіївна, 11.07.2010 р.

Місто: Корюківка, Чернігівська обл.

Діагноз: вроджена вада серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки

Всі деталі та документація тут.

Треба допомога