Hearts Days Night

Ми, учасники команди #СомнениеChallenge, вирішили провести благодійну вечерю Hearts Days Night. В нас є мета – врятувати дитячі серця. Кожного дня в Україні народжується 12 дітей з вадами серця. Життя цих дітей може змінити операція по встановленню серцевого імплантата.

Ця операція проводиться без розрізу грудної клітки, проходить без зупинки серця та глибокого наркозу. За три дні здорова дитина може покинути лікарню. У цієї операції є тільки один недолік – вартість. Для багатьох родин в Україні така операція недоступна. Саме тому наша мета – зібрати кошти для допомоги таким дітям. Ми дуже хочемо дізнатись, що серце, яке нам разом вдалось полагодити – буде битися у грудях маленької людини. Давайте разом подаруємо життя.

Мета проекту – зібрати кошти на придбання серцевих імплантів для дітей з вадами серця. Операція проводиться безкоштовно у Національному Інституті Серцево-судинної хірургії імені М.М.Амосова.

Вітя Лемещук, 26.12.2002 р. (14 років), с. Чотирбоки, Хмельницька обл. 

Відкрита операція на серці, лікарня, страх, довга і хвороблива реабілітація. Усе це вже було в житті Віті. Тоді йому було всього 4 роки. Зараз йому 13 років, але підступна хвороба не відпускає. Дитину мучать постійні запаморочення, високий тиск. Він не може жити повноцінним життям. Усе життя Віті проходить під спостереженням лікарів-кардіологів. 11.10.2016 київські лікарі підтвердили – потрібна повторна операція! Для мами і дитини, які на собі знають, що таке відкрита операція на серці – це звучить як вирок. На щастя, ваду можна закрити за допомогою стента. На його купівлю потрібні гроші, яких немає у мами-одинака. Роботи в селі немає, сім’я виживає за рахунок домашнього господарства. Ми з вами можемо подарувати Вите здоров’я і дитинство, в якому активні ігри з однолітками будуть реальністю, а не далекою мрією!

 

Максим Сімкін, 31.01.2000 р. (16 років), м. Дніпро 

Максим – справжній чоловік, опора для своєї сім’ї! У Максима 4 сестри, для кожної він друг, наставник і улюблений брат. Тато – пенсіонер, інвалід 3-ої групи. Мама за станом здоров’я вимушена піти з роботи. Минулого року здійснилася мрія Максима, він вступив у Дніпропетровський технікум зварювання і електроніки ім. Патона на спеціальність “Розробка програмного забезпечення”. На уроці фізкультури викладач порадив хлопцю пройти медичне обстеження, щоб перейти в спецгрупу. У поліклініці кардіограма показала зміну міокарда. До літа Максиму стало важко дихати, він дуже сильно втомлювався. Коли почала цвісти амброзія – став взагалі задихатися. Повторна кардіограма показала зміну міокарду і тахікардію. Діагноз: вроджена вада серця, дефект межпередсердной перегородки 9 мм. Потрібна термінова операція. Максим навіть зміг зібрати половину необхідної суми.

 

Матющенкова Ліза, 07.10.2011 р. (5 років), с. Владиславка, Київська обл.  

Нічого не провіщало біди, а коли Лізі виповнилось 4 роки, лікарі поставили діагноз: дефект міжпередсердної перегородки. Численні обстеження підтвердили страшний діагноз і не залишили шансу на те, що операційне втручання не знадобиться. Мама дівчинки знаходиться в декретній відпустці, доглядає за 9-місячною сестричкою Лізи. Тато працює реалізатором на ринку, і його заробіток складає приблизно 4 000 грн в місяць. За минулий рік сім’ї так і не вдалося знайти кошти на купівлю імпланта. Батько Лізи звертається до усіх нас з проханням: допоможіть Лізі насолоджуватися щасливим дитинством!

 

Крючкова Софія, 21.10.2008 р. (8 років), м. Кривий ріг 

“Соню, не бігай, не стрибай, зупинися, тобі не можна”. Тільки і чує гіперактивна Сонечка. А вона не може, їй потрібно! Адже Сонечка займалася скелелазінням, брала участь в дитячих велогонках, залазила на 30-метрову висоту, ходила в походи. А тут вада серця. У сердечку Сонечки йде дощик, і її серцю потрібна парасолька, яка закриє дірочку, і тоді вона зможе, як і раніше, обганяти хлопчиків у школі, кататися на велосипеді і займатися скелелазінням, займаючи перші місця. У сім’ї дві дитини: восьми і дванадцяти років, дівчатка ростуть, гроші йдуть на одяг, тренування, школу і так далі. Ще грошовий кредит, дідусеві потрібна була операція, усією сім’єю допомагали, як могли, на жаль, безуспішно. Зарплата батьків не дуже велика, щоб зібрати суму на купівлю импланта, тому дуже потрібна наша з вами допомога. Подаруємо Соні “парасольку”?

 

Анастасія Геращенко, 07.11.2012 р. (4 роки), м. Київ 

Настя – друга дитина в сім’ї. Про її вади (аневризматичне випинання з проривами ДМПП, відкрита артеріальна протока ВАП) батьки дізналися, коли дівчинці було три місяці. Тоді у неї були проблеми з диханням, особливо це проявлялося, коли дитина їла, і у неї синів носогубний трикутник. Батьки відразу ж звернулися до фахівців у кардіоцентри (у тому числі і в Інститут ім. Амосова). Там їм повідомили, що потрібна операція, і записали дівчинку в лист очікування. Вже 4 роки сім’я в надії чекає, що ситуація зміниться в кращий бік, але нічого досі не змінилося. Зараз Насті потрібна операція з усунення двох вад. За ці роки рідні дівчинки намагалися зібрати необхідні кошти на малоінвазивну операцію для Насті, але доходи сім’ї не дозволяють зібрати цю величезну суму. Батько Настусі працює керівником гуртка, він – тренер з карате в загальноосвітній школі, його зарплата 3000 – 3500 грн. Батько намагається давати ще приватні зайняття, але вони нестабільні, мама не працює і знаходиться в декретній відпустці по догляду за дитиною, оскільки Настя часто хворіє і відвідувати садок не може. Вона швидко втомлюється і не може грати в активні ігри з дітьми, а коли хворіє – це ціле випробування для неї, оскільки їй дуже важко дихати. Батьки звертаються до усіх небайдужих: допоможіть Насті! Сім’я Геращенко заздалегідь вдячна всім!

 

Нікітіна Надія, 11 років, с. Данилівка, Миколаївська обл. 

Життя Надійки розпочалося з лікарні. Складні пологи, відмова лікарів робити кесарево, страшний вирок – дитина з інвалідністю. Усе дитинство цієї життєрадісної дівчинки так і протікає в уривках між курсами реабілітації і санаторно-курортними установами, які “з’їдають” і до того ж скромний бюджет сім’ї. А тепер ще і вада серця. Як грім серед ясного неба – цей діагноз став вироком для матері-одиночки. Вартість сердечного імпланта – просто непідйомна для сім’ї. Мама не може знайти собі місця, адже страждає найрідніша людина. Але усе це легко виправити, адже світ не без добрих людей…

Всі деталі та документація тут.

Треба допомога