Hearts Charity Evening 2018

Мета благодійного вечора, 6 грудня 2018: зібрати 1 000 000 грн для проведення оклюдерних процедур маленьким діткам з вродженими вадами серця. У цей вечір учасники зможуть насолодитися неформальним спілкуванням, вечерею, благодійним аукціоном та найголовніше – ДОПОМОГТИ ДІТЯМ!

YPO Kiev Chapter, юридична компанія “Алєксєєв, Боярчуков та партнери” у співпраці з ініціативною групою бізнесменів, представниками Національного Інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова та Українською Біржею Благодійності, проводять третій благодійний вечір Hearts Charity Evening 6 грудня 2018 року.

Щороку в Україні народжується 4 000 діток з вродженими патологіями серця. Життя цих дітей може змінити операція на серці по установці серцевого імпланта (оклюдера). Оклюдерна процедура/ операція – це лікування різного ступеня складності вад серця як у дорослих так і у дітей без хірургічного втручання і з швидким, 100% поверненням до повноцінного життя пацієнта. 2-3 дні, і дітки забувають, що у них боліло серце.Восени 2016 року і взимку 2017 року в рамках благодійної вечері Hearts Days Night і Hearts Charity Evening для дітей з вродженими вадами серця було зібрано 510 410 грн і 2 393 306 грн на придбання серцевих імплантатів (оклюдерів). Небайдужі люди, які відгукнулися на заклик про допомогу, змогли зробити абсолютно здоровими дітей з серцевими захворюваннями і подарувати їм можливість жити повноцінним життям. Імпланти, придбані на пожертви, дозволили 38 дітям швидко встати на ноги, уникнути важких хірургічних операцій і довгої реабілітації.

Вся детальна інформація та документи дітей будуть додаватися у розділи “Блог”, “Документація” і “Фотозвіт”.
Всі подробиці за посиланням http://hearts-charity.org.

Діти, яким ми допоможемо:

1. Антонюк Ілля, 8 років, Рівненська обл.

2. Дзюбко Злата, 2 роки, Дніпро.

3. Жалдак Олександр, 13 років, Черкаська обл.

4. Лозенко Ерік, 8 років, Київ.

5. Мосійчук Ірина, 5 років, Рівненська обл.

6. Смалюк Дарія, 17 років, Київська обл.

7. Соломаха Дар’я, 2 роки, Кропивницький.

8. Гонгадзе Софія, 16 років, Луганська обл.

9. Тороні Арсеній, 2 роки, Закарпатська обл.

10. Яловський Назар, 6 років, Сумська обл.

Треба допомога