Фандрайзинг Марафон

Щоб зробити добру справу, не обов’язково чекати завтрашнього дня – починайте сьогодні! Компанія Run Ukraine, організатор Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2017, пропонує вам долучитися до благодійної ініціативи – весняного Фандрайзинг марафону, завдяки якому будуть зібрані кошти на підтримку понад 10 проектів від різних фондів та організації.

Зустрічайте нашу команду, Богдан Черпак та Ігор Дітківський.

Ми – ендоваскулярні кардіохірурги Національного Інституту Серцево-Судинної Хірургії ім. Амосова. Біжимо щоб зібрати кошти на рентген-трубку у відділення ендоваскулярного лікування вроджених та структурних вад серця. Щоб і надалі мати змогу займатись справою свого життя – рятувати серця українців! Тому що діти України, незважаючи на складну економічну ситуацію, повинні лікуватись за Європейськими стандартами!

Відділенню вкрай необхідно відновити повноцінну роботу, братися за складні операції і щорічно рятувати житті маленьких і дорослих пацієнтів Амосова, які з’їжджаються з усієї України. Нещодавно у цього апарата перегоріла рентген-трубка, яка дозволяла лікарям під час операцій бачити пряму проекцію серця і внутрішніх органів. А це давало лікарям більш повну картину стану органів для проведення якісної операції. Через те, що ця трубка не працює, доводиться другу рентгенівську трубку, яка поки ще не вийшла з ладу, навантажувати подвійною роботою, щоб операція пройшла успішно.

Зараз апарат працює в аварійному режимі і через велике навантаження в будь-який момент може повністю зламатися… Для відновлення повноцінної роботи відділення життєво необхідно закупити нову рентген-трубку Megalix Cat, вартість якої становить 1 млн грн. Це дозволить відділенню знову відновити повноцінну роботу.

Щорічно в Україні народжується близько 5000 дітей з вродженими вадами серця, при цьому чверть із них потребують екстренної хірургічної допомоги вже в перші дні життя. Зараз в Україні налічується більше 60 000 дітей з такими захворюваннями.

Відділення ендоваскулярного лікування вроджених і структурних вад серця є лідером за кількістю виконуваних рентген-операцій у дітей і дорослих в Україні. Наше обладнання та кваліфікація лікарів дозволяє виконувати близько 400 операцій на рік, як для самих маленьких пацієнтів (віком від декількох годин життя), так для людей похилого віку, відкрита операція для яких – надто ризикована.

До вас за допомогою зараз звертаються не лише лікарі Амосова, а й всі маленькі пацієнти. Підтримайте наш проект і подаруйте життя апарату, який в майбутньому врятує не одну тисячу дитячих життів!

Проект Богдана: Біжу, щоб сердечка бились! Богдан Черпак

Проект Сергія: Біжу, щоб сердечка бились! Ігор Дітківський

Треба допомога