Дрига Поліна

Поліночка – довгоочікувана дитина в родині. Довгих 5 років мама не могла завагітніти, і ось сталося диво: 21 травня 2013 з’явилася на світ маленька “Пуся” (так її лагідно називають в сім’ї). Вже в першу добу життя Поліна порадувала батьків своєю чарівною посмішкою і продовжує це робити. Полінка – життєрадісна і пустотлива дитина. Але разом із народженням Полі в родину прийшла біда.

Довгоочікуванна дитина народилася з діагнозом “вроджена вада серця”. Пройшовши безліч обстежень, все зводилося до дорогого імпланту, за допомогою якого можна закрити ваду. Але сім’я Дриги не в силах була його оплатити. Тато дівчинки працює у взуттєвій майстерні і заробляє 2 000 грн на місяць. Мама перебуває в декретній відпустці, власної квартири у молодої сім’ї немає, живуть з батьками. Лікар Поліни – Богдан Володимирович Черпак – порадив їм звернутися за допомогою в БФ “Серця Майбутнього”. Мама дівчинки до нас звернулась якраз, коли ми планували акцію спільно з компаніями SC Johnson і Watsons під назвою “Діти миру”. Одна гривня з проданого товару Glade в мережі торгових центрів Watsons йшла на придбання оклюдерів для дітей, які звернулися до нас у фонд за допомогою. Завдяки проведеній акції компанія SC Johnson придбала три оклюдери.

Один з оклюдерів був переданий в НІССХ ім. Амосова компаніями SC Johnson і Watsons для Полінки Дриги. 13.05.14 р. Полінка з батьками приїхали в НІССХ ім. Амосова на заплановану операцію. Але коли дитина проходила передопераційне обстеження, в її крові були виявлені підвищені лейкоцити, що не дозволяло робити операцію. Їх відпустили додому до повного одужання. Після цього сім’я ще два рази приїжджала в НІССХ ім. Амосова, і знову результати аналізів не дозволяли їм робити операцію. Наш фонд спільно з компанією SC Johnson прийняли рішення, що в будь-якому випадку ми будемо чекати одужання Поліни і обов’язково допоможемо цій дитині. 25.11.14 р. їй була успішно проведена операція. Ми впевнені, що сердечко Полінки повністю здорове, і її люблячі батьки можуть більше не турбуватись за її сердечко!

Родина Дриги та БФ “Серця Майбутнього” висловлює величезну подяку компаніям SC Johnson і Watsons. За Вашу чуйність, готовність простягнути руку допомоги тому, хто її просить, за Ваші не байдужі серця, любов до людей і величезний внесок у майбутнє країни і розвиток медицини. Завдяки Вашій допомозі маленька дівчинка Полінка Дрига зможе жити повноцінним життям! Спільні наші серця творять чудеса !

Треба допомога