Допомога від ATLANT-Україна

Цього року компанія ATLANT-Україна привітає наших клієнтів та партнерів з Новим роком не зовсім звично. Адже ніхто з вас не отримає стандартний корпоративний подарунок з нашим лого! Замість цього ми подаруємо віру в краще і тепло на душі, а 11-річному хлопчикові Сергію – ще й нове сердечко.

Адже бюджет, передбачений на новорічні корпоративні подарунки, ми перерахували на покупку оклюдера, щоб зробити операцію хлопчикові з вродженою вадою серця. Зібрати такі гроші його мамі-одиначці практично нереально. Ми від усього серця дякуємо всім нашим клієнтам і партнерам за те, що Ви зробили безцінний новорічний подарунок Серьожі разом з нами. Тут ми хотіли написати “Він мріяв про це весь рік” але насправді, все життя.

Допомогли Пожарському Сергію Вікторовичу, 04.06.2004 р.н.

До 11 років Сергійко та його мама жили не знаючи про невтішний діагноз хлопчика: вроджену ваду серця – відкриту артеріальну протоку. Сергійко дуже часто хворів на бронхіти, пневмонії, з високими температурами. Лежав у лікарнях, здавав безліч аналізів та проходив обстеження, і жоден лікар не запідозрив про хворобу серця у хлопчика. Поки він не почав сам скаржитися на швидку втому після їзди на велосипеді та почав відчувати як у нього прискорено б’ється серце. Тоді мама повезла хлопчика до Києва в НІССХ ім. Амосова, де Сергійко дізнався про свій діагноз. Так як йому вже 11 років, а це вік інтенсивного росту дитини, вада буде тільки збільшуватися, що в подальшому може призвести до серцевої недостатності. Сергій потребує термінової операції зі встановлення внутрішньосерцевого імпланту. Операція безкоштовна, але ціна серцевого імпланту (спіралі), яка коштує 37 000 грн, для родини Пожарських є непідйомною. Так як батько Сергійка помер, коли хлопчику було лише 3 рочки, мама виховує його одна, і допомогти їй нікому.

ПІБ: Пожарський Сергій Вікторович, 04.06.2004

Місто: Одеса

Діагноз: вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока

Всі деталі та документація тут.

Треба допомога