Доліна Анастасія

У трирічної Настусі Доліній вроджена вада серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки. У дев’ять місяців після захворювання на вітряну віспу у дитини лікарі почали прослуховувати сильні шуми в серці. Зробили УЗД і виявили вроджену ваду серця, батьків відразу заспокоїли і порадили спостерігатися, оскільки бувають випадки, коли у маленької дитини сердечко ще формується і недолік може закритися самостійно.

Але Настуня дуже часто почала хворіти на простудні захворювання. Батьків дуже турбувало, що постійні хвороби можуть погано відобразитися на роботі сердечка дитини, і в грудні 2014 приїхали на обстеження до Києва. Пройшовши обстеження в провідних клініках Києва, лікарі однозначно радили оперативне втручання щодо закриття недоліку. Пояснюючи тим, що дитина зростає і навантаження на серце збільшується, що може негативно відобразитися на здоров’ї дівчинки. Сама операція безкоштовна, але внутрішньосерцевий імплант за допомогою якого закривають недолік, для сім’ї переселенців із зони АТО- це непідйомна сума. За допомогою БФ “Розвиток України”, який перерахував гранд на рахунок нашого фонду для Анастасії Долінії у розмірі 50 000 грн. Так була вже зібрана половина коштів на імплант. Але залишалося зібрати ще 43 265 грн. Оскільки сім’я опинилася в складній ситуації, самостійно зібрати кошти на внутрішньосерцевий імплант для Настусі вони не могли. У НІССХ. Амосова їм порадили звернутися в БФ “Серця майбутнього”, мама дівчинки звернулася до нас фонд і розповіла про складному матеріальному становище в їхній родині.

Ще до літа 2014 родина жила в м.Донецьк, але з початком АТО сім’я була змушена переїхати до Дніпропетровської області і винаймати квартиру. В родині росте ще одна дочка – Софійка. Мама перебуває у декретній відпустці по догляду за молодшою дитиною. Так як Настуня дуже часто хворіє, в дитячий садочок ходити не може. Відповідно, і мама не може вийти на роботу. Чоловіка з січня 2014 звільнили з роботи у зв’язку із закриттям підприємства і поставили на облік у центр зайнятості. Він почав співпрацювати з цим центром в їхній програмі і восени цього року він відкрив ЧП з проведення дитячих свят, куди були вкладені всі заощадження родини. На жаль, з подіями, які відбулися в країні, справа не вдалося розвинути та й весь реквізит вивести теж не змогли. Тому зараз сім’я живе з невеликих замовлень з проведення дитячих свят, оскільки проводити їх в повному обсязі неможливо через відсутність грошей, щоб придбати весь необхідний реквізит.

Настя дуже любить дітей, і дуже хоче ходити в садочок, вона навіть вигадала свій віртуальним садок в своїх іграх. У дівчинки дуже гарний слух і відчуття ритму. Настуня дуже чітко повторює будь-яку мелодію, або коли хтось розповідає вірш, вона без помилково в тому ж ритмі вигадує свій. Може, на наших очах зростає відомий композитор або поетеса…

Ми не змогли відмовити цій чудовій родині і розуміючи, що операція Настусі потрібна терміново, і що половина коштів вже є, ми вирішили не зволікати і одразу попросили допомогу в УББ у зборі коштів на внутрішньосерцевий імплант, що б разом допомогти Настусі. Проект стартував 19.05.15 р. Збір коштів здійснювався за допомогою онлайн-сервісу. У проекті взяло участь 89 донорів і, на щастя родини, за рекордні терміни 25.05.15 необхідна сума була зібрана, завдяки всім чуйним людям. Які не змогли залишитися байдужими до долі Настусі.

15.06.15 р. в НІССХ ім. Амосова була успішно проведена операція по встановленню внутрисердечного імпланта Анастасії Долінії. Завдяки проведеному втручанню 19.06.15 р. дитина була виписана з клініки зі здоровим сердечком. Трирічній Настусі дуже пощастило, завдяки всім небайдужим людям, які відгукнулися на біду сім’ї Доліній, їх дитині вчасно зробили життєво необхідну операцію. Тепер дівчинка зможе жити повноцінним життям не знаючи про болі в сердечку!

ПІБ: Доліна Анастасія Максимівна, 22.08.2012 р.

Місто: Донецьк

Діагноз: вроджена вада серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки

Всі деталі та документація тут.

Треба допомога