Діти Миру

01.04.2015 року завершилася благодійна акція під назвою “Діти Миру”, яка проходила завдяки компанії SC Johnson та мережі парфумерних магазинів Watsons за підтримкою БФ “Серця Майбутнього”.

Метою програми “Діти Миру” було зібрати кошти на закупівлю імплантів (оклюдерів) для операцій дитячих сердець. З кожної проданої одиниці освіжувачів Glade в мережі Watsons одну гривню SC Johnson віддавали на закупівлю імплантів (оклюдерів) в ГУ Науково-практичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України та ДУ Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. Амосова АМН України.

За результатами акції, SC Johnson змогли придбати 3 оклюдери, а це означає – врятувати три людські життя. Завдяки акції ми змогли допомогти Олі Гуз (19 років, м.Овруч), Софійці Непочатовій (8 років, м. Новгород-Волинський) і Поліночці Дризі (1 рочок, м. Миколаїв). Батьки дітей та й самі діти не вірили, що в такий складний час їм змогли придбати дорогі, але життєво необхідні імпланти. Тепер ці діти зможуть жити здоровим життям: займатися спортом, грати в ігри, а в майбутньому навіть зможуть мати дітей. У подяку компанії SC Johnson та мережі парфумерних магазинів Watsons діти зробили зворушливі плакати, а Оля Гузь своїми руками зробила дві картини з тіста. У Житомирській області Ольга зайняла перше місце в конкурсі робіт.

БФ “Серця Майбутнього”, лікарі кардіохірурги, батьки і дітки від усього серця дякуємо компанії SC Johnson і Watsons, а також співробітників компаній за організацію, участь і надану допомогу в проведенні акції. Величезне спасибі компаніям SC Johnson і Watson за врятовані дитячі життя, за Ваш безцінний внесок у реалізацію дитячої мрії – бути здоровими!

А також висловлюємо окрему подяку всім, хто підтримував акцію в соц. мережах і звичайно ж покупцям продукції Glade. З Вашою допомогою, ми змогли врятувати три дитячих сердечка. Величезне спасибі Вам за чуйність, бажання допомогти хворим діткам і довіру до нас.

Адже разом – ми сила! А спільні наші серця, творять чудеса!

Треба допомога