Дем’янець Зоряна

Зоряна – дівчинка з такими гарними, але дуже сумними очима… Все тому що, їй терміново необхідна операція зі встановлення внутрішньо серцевого імпланта (оклюдера), оскільки в неї вродженна вада серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки. Ці страшні слова пролунали, як вирок на звичайному шкільному медобстеженні, а потом підтвердилися в НІССХ ім. Амосова.

Якщо вчасно не втрутитись, вада буде тільки збільшуватись, що негативно буде відображуватись на загальному стані здоров’я дівчинки, а в подальшому може призвести до серцевої недостатності у дитини. За іронією долі Зоряна навчається в школі-інтернаті для дітей із захворюваннями серцево-судинної системи і ревматизму, але з приводу частих простудних захворювань і аденоїдів. Мама працює вчителькою і виховує дівчинку сама. За допомогою добрих людей їм вдалося зібрати 30 000 грн, а от решту коштів їм самостійно не зібрати. Тому і звертаються по допомогу. Давайте разом допоможемо Зоряні мати здорове сердечко!

Зоряна навчається дуже добре, гарно декламує вірші, бере участь в різноманітних виступах та гуртках. Займалася танцями, але змушена була припинити ці заняття через виявлену хворобу. Навіть у рухливих іграх дитина не може брати участь через загрозу життю. Наступного року Зоряна піде в шостий клас. Матуся Зоряни має величезну надію, що її донька вже буде зі здоровим серцем, бо вона дуже хоче насолоджуватися життям наповну. Мама дівчини працює вчителькою і одна виховує дитину. За одну вчительську зарплату вона не зможє зібрати кошти на операцію.

Тому ми просимо всіх небайдужих людей допомогти врятувати цю милу дівчинку!

ПІБ: Дем’янець Зоряна Ігорівна, 21.01.2005 р.

Місто: Рівненська обл.

Діагноз: вродженна вада серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки

Всі деталі та документація тут.

Треба допомога