Датагруп врятували сердечко маленької Гайдаш Марії

DataHeart – спортивно-благодійний проект компанії “Датагруп”. Мета проекту – залучити якомога більше співробітників компанії до спорту та разом збирати кошти на проведення операцій дітям із вадами серця. Згідно зі статистикою, в Україні щороку подібних операцій потребують майже п’ять тисяч дітей. Також доведено, що своєчасно зроблена операція допомагає врятувати життя дитині та в 99% є успішною. Прооперовані немовлята приблизно в 90% випадків мають повністю здорове серце та можуть вести повноцінне життя: займатися спортом, творчістю та улюбленими справами.

Але не кожна родина в Україні має фінансову можливість для проведення такої операції. “Датагруп”, як соціально відповідальна компанія, прагне допомагати дітям. За всі спортивні тренування своїх співробітників компанія перераховувала кошти на благодійність в рамках проекту “DataHeart: спорт заради життя!” ❤️
Першою підопічною компанії, на яку збирали кошти, стала 7-місячна Гайдаш Марія, у якої вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока.

Марійка народилася здоровою дівчинкою, але коли їй виповнилося 3 місяці, у неї раптово з’явилися судоми. Дівчинку почали обстежувати і виявили вроджену ваду серця. В Марійки відкрита артеріальна протока, і лікарі кажуть, що самостійно вона вже не закриється. Єдиний вихід, який радять для дівчинки, – це операція. Аби не травмувати крихітку і не робити відкриту операцію на серці, лікарі пропонують зробити операцію ендоваскулярним способом, із допомогою спеціального імпланта (оклюдера). Проте оклюдер батьки дівчинки мають купити за власний кошт, а коштує він майже 80 тис. грн.

Тато Марійки тимчасово не працює, а мама перебуває в декреті, і де взяти таку суму на лікування донечки, вони не знали.

Дякуючи компанії Дата груп Марійці провели успішну операція зі встановлення імпланту і вона здоровенька поїхала додому ❤️

Щастя виглядає саме так!

 

Дякуємо нашим любим партнерам та Українська Біржа Благодійності за можливість рятувати дітей!

https://ubb.org.ua/project/4918/

Треба допомога