DataHeart: спорт заради життя

 

DataHeart – спортивно-благодійний проект компанії «Датагруп». Мета проекту – залучити якомога більше співробітників компанії до спорту та разом зібрати кошти для проведення операцій дітям із вадами серця. Згідно зі статистикою, в Україні щороку майже п’ять тисяч дітей потребують операцій на серці. Також доведено, що своєчасно зроблена операція рятує життя дитині. У більшості випадків прооперовані діти мають повністю здорове серце та можуть вести повноцінне життя: навчатися, займатися творчістю та спортом, мати власні захоплення. На жаль, не кожна родина в Україні має фінансову спроможність оплатити таку операцію. Саме тому за ініціативою співробітників «Датагруп» створено спортивно-благодійний проект, який допомагає збирати кошти для проведення операцій дітям. За кожне зареєстроване тренування компанія перераховує кошти на благодійність.

DataHeart – спортивно-благодійний проект компанії “Датагруп”. Мета проекту – залучити якомога більше співробітників компанії до спорту та разом збирати кошти на проведення операцій дітям із вадами серця. Згідно зі статистикою, в Україні щороку подібних операцій потребують майже п’ять тисяч дітей. Також доведено, що своєчасно зроблена операція допомагає врятувати життя дитині та в 99% є успішною. Прооперовані немовлята приблизно в 90% випадків мають повністю здорове серце та можуть вести повноцінне життя: займатися спортом, творчістю та улюбленими справами.

Але не кожна родина в Україні має фінансову можливість для проведення такої операції. “Датагруп”, як соціально відповідальна компанія, прагне допомагати дітям. За всі спортивні тренування своїх співробітників компанія перераховувала кошти на благодійність в рамках проекту “DataHeart: спорт заради життя!” ❤️
Першою підопічною компанії, на яку збирали кошти, стала 7-місячна Гайдаш Марія, у якої вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока.

Марійка народилася здоровою дівчинкою, але коли їй виповнилося 3 місяці, у неї раптово з’явилися судоми. Дівчинку почали обстежувати і виявили вроджену ваду серця. В Марійки відкрита артеріальна протока, і лікарі кажуть, що самостійно вона вже не закриється. Єдиний вихід, який радять для дівчинки, – це операція. Аби не травмувати крихітку і не робити відкриту операцію на серці, лікарі пропонують зробити операцію ендоваскулярним способом, із допомогою спеціального імпланта (оклюдера). Проте оклюдер батьки дівчинки мають купити за власний кошт, а коштує він майже 80 тис. грн.

Тато Марійки тимчасово не працює, а мама перебуває в декреті, і де взяти таку суму на лікування донечки, вони не знали.

Дякуючи компанії Дата груп Марійці провели успішну операція зі встановлення імпланту і вона здоровенька поїхала додому ❤️

Щастя виглядає саме так!

https://ubb.org.ua/uk/project/4918/

Дві дівчинки – Сніжані 6 рочків, а Яринці – всього 2 рочки. Вони з різних областей України, одна з Закарпатської, а друга – з Херсонської. І вони могли б ніколи не зустрітися, якби не одна біда на двох. У дівчаток виявили вроджену ваду серця – дефект міжпередсердної перетинки. Обидві приїхали на обстеження до НІССХ ім. Амосова і обидві потребують термінової ендоваскулярної операції з усунення вад серця.
Цьогоріч була часткова профінансована державна програма з закупівлі оклюдерів, і вже сотні діток отримали безкоштовну допомогу. На жаль, імплантів на всіх не вистачає.

Дві мами, котрі по іронії долі залишились без чоловіків, а дівчатка без татусів, не можуть самотужки придбати оклюдери, які коштують 99 831 грн кожен. Тому звернулись по допомогу, аби врятувати сердечка їх рідним донечкам!

Завдяки компанії Датагруп їх серця врятовані!

https://ubb.org.ua/uk/project/5225/

Четвертою підопічною компанії стала дев’ятирічна Надія Скупейко із смт Зарічне Рівненської області ❤
Надійка народилася абсолютно здоровою дитиною, але в 2018 році у дівчинки почало боліти в грудях, та вона відчула біль у ногах. Після обстеження лікарі встановили діагноз «вроджена вада серця». Дівчинці була терміново необхідна операція зі встановлення серцевого імпланта (оклюдера), вартість якого складає 88 382 грн. У сім’ї Скупейків працює лише мама, тато повернувся із зони АТО і наразі зареєстрований у центрі зайнятості, тому знайти необхідну для проведення операції суму для них вкрай важко, майже неможливо. Саме тому родина звернулась до всіх небайдужих людей з проханням врятувати життя їх донечки.
Завдяки чудовій ініціативі від компанії Датагруп, вся необхідна сума на серцевий імплант придбана і на минулому тижні пройшла успішна операція в інституті Амосова ❤
Надійка була щаслива побачитись з людьми, які подарували їй шанс на здорове життя. А рятівники були раді особисто побажати їй всього найкращого та просто обійнятись ❤
Це така магія та просто вибух почуттів! Адже дивовижно, як завдяки таким проектам від компанії, можна побачити назавжди змінені долі дітей та їх батьків.

Треба допомога