DataHeart: спорт заради життя

 

DataHeart – спортивно-благодійний проект компанії «Датагруп». Мета проекту – залучити якомога більше співробітників компанії до спорту та разом зібрати кошти для проведення операцій дітям із вадами серця. Згідно зі статистикою, в Україні щороку майже п’ять тисяч дітей потребують операцій на серці. Також доведено, що своєчасно зроблена операція рятує життя дитині. У більшості випадків прооперовані діти мають повністю здорове серце та можуть вести повноцінне життя: навчатися, займатися творчістю та спортом, мати власні захоплення. На жаль, не кожна родина в Україні має фінансову спроможність оплатити таку операцію. Саме тому за ініціативою співробітників «Датагруп» створено спортивно-благодійний проект, який допомагає збирати кошти для проведення операцій дітям. За кожне зареєстроване тренування компанія перераховує кошти на благодійність.

DataHeart – спортивно-благодійний проект компанії “Датагруп”. Мета проекту – залучити якомога більше співробітників компанії до спорту та разом збирати кошти на проведення операцій дітям із вадами серця. Згідно зі статистикою, в Україні щороку подібних операцій потребують майже п’ять тисяч дітей. Також доведено, що своєчасно зроблена операція допомагає врятувати життя дитині та в 99% є успішною. Прооперовані немовлята приблизно в 90% випадків мають повністю здорове серце та можуть вести повноцінне життя: займатися спортом, творчістю та улюбленими справами.

Але не кожна родина в Україні має фінансову можливість для проведення такої операції. “Датагруп”, як соціально відповідальна компанія, прагне допомагати дітям. За всі спортивні тренування своїх співробітників компанія перераховувала кошти на благодійність в рамках проекту “DataHeart: спорт заради життя!” ❤️
Першою підопічною компанії, на яку збирали кошти, стала 7-місячна Гайдаш Марія, у якої вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока.

Марійка народилася здоровою дівчинкою, але коли їй виповнилося 3 місяці, у неї раптово з’явилися судоми. Дівчинку почали обстежувати і виявили вроджену ваду серця. В Марійки відкрита артеріальна протока, і лікарі кажуть, що самостійно вона вже не закриється. Єдиний вихід, який радять для дівчинки, – це операція. Аби не травмувати крихітку і не робити відкриту операцію на серці, лікарі пропонують зробити операцію ендоваскулярним способом, із допомогою спеціального імпланта (оклюдера). Проте оклюдер батьки дівчинки мають купити за власний кошт, а коштує він майже 80 тис. грн.

Тато Марійки тимчасово не працює, а мама перебуває в декреті, і де взяти таку суму на лікування донечки, вони не знали.

Дякуючи компанії Дата груп Марійці провели успішну операція зі встановлення імпланту і вона здоровенька поїхала додому ❤️

Щастя виглядає саме так!

https://ubb.org.ua/uk/project/4918/

Дві дівчинки – Сніжані 6 рочків, а Яринці – всього 2 рочки. Вони з різних областей України, одна з Закарпатської, а друга – з Херсонської. І вони могли б ніколи не зустрітися, якби не одна біда на двох. У дівчаток виявили вроджену ваду серця – дефект міжпередсердної перетинки. Обидві приїхали на обстеження до НІССХ ім. Амосова і обидві потребують термінової ендоваскулярної операції з усунення вад серця.
Цьогоріч була часткова профінансована державна програма з закупівлі оклюдерів, і вже сотні діток отримали безкоштовну допомогу. На жаль, імплантів на всіх не вистачає.

Дві мами, котрі по іронії долі залишились без чоловіків, а дівчатка без татусів, не можуть самотужки придбати оклюдери, які коштують 99 831 грн кожен. Тому звернулись по допомогу, аби врятувати сердечка їх рідним донечкам!

Завдяки компанії Датагруп їх серця врятовані!

https://ubb.org.ua/uk/project/5225/

Четвертою підопічною компанії стала дев’ятирічна Надія Скупейко із смт Зарічне Рівненської області ❤
Надійка народилася абсолютно здоровою дитиною, але в 2018 році у дівчинки почало боліти в грудях, та вона відчула біль у ногах. Після обстеження лікарі встановили діагноз «вроджена вада серця». Дівчинці була терміново необхідна операція зі встановлення серцевого імпланта (оклюдера), вартість якого складає 88 382 грн. У сім’ї Скупейків працює лише мама, тато повернувся із зони АТО і наразі зареєстрований у центрі зайнятості, тому знайти необхідну для проведення операції суму для них вкрай важко, майже неможливо. Саме тому родина звернулась до всіх небайдужих людей з проханням врятувати життя їх донечки.
Завдяки чудовій ініціативі від компанії Датагруп, вся необхідна сума на серцевий імплант придбана і на минулому тижні пройшла успішна операція в інституті Амосова ❤
Надійка була щаслива побачитись з людьми, які подарували їй шанс на здорове життя. А рятівники були раді особисто побажати їй всього найкращого та просто обійнятись ❤
Це така магія та просто вибух почуттів! Адже дивовижно, як завдяки таким проектам від компанії, можна побачити назавжди змінені долі дітей та їх батьків.

Датагруп врятували життя ще одній дитині з вродженою вадою серця ❤

У межах спортивно-благодійного проекту DataHeart компанія «Датагруп» допомагає дітям, які страждають вродженою вадою серця. Компанія збирає кошти для закупівлі оклюдера (серцевого імпланта).

Новою підопічною компанії стала тринадцятирічна Анастасія Пригодюк з м. Черкаси.

В дитинстві Настя часто хворіла, а в трирічному віці після запалення легенів лікарі виявили в неї вторинний дефект міжпередсердної перегородки. Протягом усього часу родина робила планові обстеження і в рідному місті, і в інститутах в Києві, сподіваючись на диво. На жаль, дива не сталося. Настя потребувала операції зі встановлення серцевого імпланта (оклюдера), вартість якого становила 99 831 грн. Ця сума для сім’ї дівчини була непід’ємною. Мама виховує доньку самотужки, тато позбавлений батьківських прав, аліментів не сплачує. Ця сім’я потребувала допомоги, щоб дитина могла рости здоровою!

На порятунок прийшла компанія Датагруп і ми щасливі поділитись з вами фотозвітом, де Настюша разом з мамою передають привіти всім своїм рятівникам ❤️ Операція зі встановлення серцевого імпланту пройшла успішно і вже зараз дівчинка вдома. Біда в минулому і вона може жити повноцінним життям.

За що ми безмежно вдячні!

Дива трапляються там, де на них чекають. Саме так і сталось з нашими підопічними. І все завдяки нашим благодійникам!

посилання на проект https://ubb.org.ua/uk/project/5408/

У межах спортивно-благодійного проекту DataHeart компанія “Датагруп” допомагає дітям, які страждають вродженою вадою серця. Компанія збирає кошти для закупівлі оклюдерів (серцевих імплантів). Вже врятовано 7 діток з хворими серцями ❤

Сьомою підопічною стала трирічна Даша Моїсеєнко з Чернігова.

В тримісячному віці після гострого бронхіту лікарі виявили у неї вторинний дефект міжпередсердної перегородки. Протягом всього часу сім’я робила планові обстеження і в рідному місті, і в інститутах в Києві, сподіваючись на диво. На жаль, дива не сталося. Рік тому діагноз підтвердили і повідомили, що операції не уникнути. Даші була потрібна
термінова операція по встановленню серцевого імпланта (оклюдера), вартість якого становила 99 831 грн. Для сім’ї дівчинки ця сума була непідйомна. Мама дівчинки досі перебуває в декретній відпустці і виховує дочку в поодинці, з батьком дитини не спілкується і ніякої допомоги від нього не отримує. На жаль, власного житла сім’я не має. Тому і звернулась до благодійників за допомогою.

Дякуючи компанії “Датагруп” її життя врятоване! Дівчинці успішно зробили операцію в інституті Амосова і вона передає всім привіти!

А ми дякуємо “Датагруп”, що не зупиняєтесь і рятуєте діток!

8 врятована дитина завдяки благодійній акції від компанії “Датагруп” ❤

У межах спортивно-благодійного проєкту DataHeart компанія “Датагруп” допомагає дітям, які страждають вродженою вадою серця. Компанія збирає кошти для закупівлі оклюдера (серцевого імпланта).

Новою підопічною компанії стала семирічна дівчинка Ліза Висоцька з м. Черкаси, яка мріє стати відомою фігуристкою. Батьки навіть не підозрювали, що у їхньої донечки можуть бути проблеми зі здоров’ям. Під час проходження медичного огляду до школи лікарі виявили у неї вторинний дефект міжпередсердної перегородки. Цей діагноз підтвердили і в Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова. Треба було терміново робити операцію на серці з встановлення імпланту. Але його вартість становила 100 000 грн. і для сім’ї дівчинки це дуже велика сума. Тато працює будівельником, а мама – продавцем неповний робочий день, оскільки доглядає за донькою.

На допомогу прийшла компанія “Датагруп” ❤

Лізі успішно встановили серцевий імплант і вона вже вдома! Тепер її мрія стати фігуристкою дуже реальна і може бути реалізованою! Головне, що дівчинка здорова і її батькам можна спати спокійно.

+1 щаслива родина, +1 здорова дитина
і все завдяки нашим друзям та партнерам!

Дякуємо вам за все!

https://ubb.org.ua/uk/project/5756/

Компанія «Датагруп» врятувала вже 9 діток з вродженими вадами серця ❤

У межах спортивно-благодійного проєкту DataHeart компанія «Датагруп» допомагає дітям, які страждають вродженою вадою серця. Компанія збирає кошти для закупівлі серцевих імплантів, щоб за допомогою них в інституті Амосова лікарі робили безболісні ендовоскулярні операції та виправляли вади серця.
Всі дітки, яким допомагають в межах проекту, з малозабезпечених родин і коштів у батьків немає на порятунок здоров’я маленьких.

Дев’ятою підопічною стала чотирнадцятирічна Анастасія Лазарчик із села Іллінка Одеської області.

Коли Анастасії виповнилося 11 років, після гострого бронхіту лікарі виявили в неї коарктацію аорти. Через свою складну та небезпечну серцеву патологію дівчина не може відвідувати заняття у школі. А це віддаляє її мрію – опанувати іноземні мови і стати перекладачем. Наразі Настя прямує до своєї мети, не впадаючи в зневіру та незважаючи на життєві труднощі. Вона старанно навчається вдома, опановує свої улюблені англійську та французьку самостійно. Має до цього особливий талант і демонструє виняткові успіхи! Протягом усього часу і дотепер родина Насті робила їй планові обстеження, сподіваючись на диво та одужання. Проте стан дівчинки погіршується – операції було не уникнути.
Анастасія дуже потребувала операції зі встановлення серцевого імпланта вартістю 118 770 гривень. Для малозабезпеченої родини дівчинки ця сума була астрономічна.

Але на допомогу може прийшла компанія «Датагруп» ! І всі необхідні кошти було зібрано в рамках їхнього спортивного проекту!

Анастасії успішно проведено операцію і зараз вона вже вдома!

Це таке щастя, що в неї є шанс на повноцінне здорове майбутнє, де вона може реалізувати всі свої мрії і стати іноземним перекладачем, побачити світ та просто бути як усі дітки!

Дякуємо Датагруп за допомогу та підтримку діток у важкі хвилини!

https://ubb.org.ua/uk/project/6012/

Далі буде ❤
Датагруп врятували 10 дітей з вродженими вадами серця ❤️
Новим підопічним компанії у межах спортивно-благодійного проєкту DataHeart став 10-річний Артем Ключник із села Жабче Хмельницької області.
У 2016 році після проходження планового обстеження у віці 6 років у хлопчика було виявлено патологію “відкрита артеріальна (Боталова) протока”. Артем дуже потребував операції зі встановлення серцевого імпланта вартістю майже 80 000 гривень. Операція є безкоштовною, але імплант було необхідно придбати за власні кошти – для малозабезпеченої родини хлопчика це астрономічна сума.
Артем із дитинства є дуже активним хлопцем, полюбляє танцювати й співати. Проте без операції йому були протипоказані активні спортивні навантаження, а це ставало на заваді в досягненні найзаповітнішої мрії – грати у футбол. Родина Артема звернулась до всіх небайдужих людей з проханням про допомогу та підтримку. Відгукнулась на це прохання наша улюблена компанія Датагруп, зібравши кошти на серцевий імплант ❤️
Артемчику успішно зробили операцію і він здоровенький поїхав додому! Тепер всі його мрії можуть збутись, великий спорт чекає на нього і не треба більше переживати за несправну роботу серця.
Дякуємо нашим благодійникам за порятунок діток, за нескінченне бажання допомагати. Ми дуже цінуємо те, що у такий непростий шанс ви робите добрі справи та даруєте надію.

 

Треба допомога