Дарина Кравченко

Самотня мама двох дітей звертається проханням про допомогу молодшої дочки Дарині! Ще на 20-му тижні вагітності малятку поставили діагноз: “вроджена вада серця, дефект міжшлуночкової переинки”. Після народження відправили на обстеження в кардіоцентр, де діагноз підтвердили. Щорічно дитину наглядали, обстували. Хоч і мізерна, але була надія на те, що дефект закриється сам, але дива не сталося.

11.06.2018 року дівчинка пройшла чергове обстеження в НІССХ ім. Амосова. За результатами цього обстеження лікарі сказали, що дефект самостійно не закриється, а з роками може збільшуватися. А це, своєю чергою, буде відображатися на самопочутті дитини. Чекати більше немає сенсу, вже зараз вада заважає дівчинці жити повноцінним життям.Вона мріє займатися танцями і ходити на фізкультуру, але лікарі поки не дозволяють цього. А далі здоров’я буде тільки погіршуватися. Фахівці Інституту рекомендують ендоваскулярну операцію із застосуванням оклюдера. Це врятує сердечко Дарини. Але на окклюдер потрібна непосильна для сім’ї сума!

За допомогою рідних і близьких сім’я зібрала 10 000 грн, решту суми взяти ніде. Просимо всіх небайдужих людей допомогти дівчинці стати здоровою. Важлива кожна гривня!

 

ПІБ: Кравченко Дарина Олександрівна, 06.09.2012 р.

Місто: Київ

Діагноз: вроджена вада серця, дефект міжпередсердної перетинки

Всі подробиці та документація тут.

Треба допомога