Чевжик Інна

16-річна Інночка з Рівненської області, села Журавлине, терміново потребує операції на сердечку! У дівчинки вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока, їй терміново потрібно зробити операцію задля виправлення дефекту та встановлення серцевого імпланта. Операцію в інституті Амосова роблять безкоштовно, потрібно тільки придбати імплант (оклюдер), щоб Інночка жила! Вартість імпланта просто космічна для простої сільської української родини, де займаються лише домашнім господарством. Просимо вас не проходити повз біди та врятувати серце дівчинки!

Інночка – звичайна українська дівчинка, яка живе в селі та допомагає батькам по господарству. Вона ходить до школи, мріє вирости та зробити так, щоб її батьки нічого не потребували. Вона добре вчиться в школі та хоче, щоб всі навколо були щасливі. Зараз допомога потрібна саме їй. І ми віримо, що коли вона виросте, то стане гідною громадянкою, яка буде допомагати всім навколо.До омріяного здоров’я Інну відділяє операція на серці, яку терміново потрібно зробити в інституті Амосова. Батьки не можуть собі дозволити придбання оклюдеру, бо все їхнє життя – це догляд за худобою, обробка землі та сільське господарство. В таких умовах ніде взяти майже 80 000 грн на порятунок життя донечки. В Інночки минулого року виявили сильне порушення зору, що стало ще одним ударом по її життю. Зараз у неї констатували міопію обох очей. Вона привчається жити з цим. Але порятунок серця – не просто мрія, а запорука її життя.

Давайте разом зробимо так, щоб ця чудова дівчинка була здоровою та була поряд із батьками, які дуже її люблять! Будь-яка комфортна для вас сума – це шанс на повноцінне життя для Інни.

 

ПІБ: Чевжик Інна Степанівна, 20.09.2003 р.

Місто: с. Журавлине, Рівненська обл.

Діагноз: вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока

Треба допомога