Биков Павлик

“Моєму синочку 3-ри рочки. На 5-й день після народження йому поставили діагноз ВВС – перимембранозний дефект міжшлуночкової перегородки. Це був дуже страшний день для нас, була надія, що все буде добре і дефект закриється самостійно, але, на жаль, так не сталось…

Синочку потрібна термінова операція зі встановлення внутрисерцевого імпланту. Такі операції в НІССХ ім. Амосова проводять безкоштовно. А от сам імплант коштує дуже дорого для нас. Сума в 104 967 грн є для нас просто непідйомною. Ми живемо в селі. Я працюю на сезонній роботі, зарплата не дуже велика, адже працюємо не кожен день, буває що є місяць робота, а буває що і 2 дні в місяць працюю. Чоловік працює де завгодно, адже в селі роботи немає, а у місті йому важко тому що у нього мовний дефект (він практично не розмовляє) і тому нормальну роботу знайти дуже важко.

Живемо ми з батьками, мама – працює у школі технічним працівником, а тато не працює, тому що в нього хворі ноги й працювати він не може. Місячний дохід нашої родини складає від 1 000 до 2 000 гривень. За ці кошти зібрати синочку на внутришньосерцевий імплант, а ще й за короткий термін, просто не реально. Синочок мій – дуже активний і розумний хлопчик. Допоможіть стати йому здоровим та щасливим. Адже наша родина не може цього зробити. Ми просто не в змозі зібрати таку велику суму грошей.

Просимо всією душею допомоги, відгукніться на наше горе і допоможіть, будь ласка врятувати нашого єдиного синочка!
З повагою і великою надією на допомогу, батьки і вся родина Павлика!”.

ПІБ: Биков Павло Миколайович, 24.08.2013 р.

Місто: Вінницька обл.

Діагноз: вроджена вада серця – перимембранозний дефект міжшлуночкової перетинки

Всі деталі та документація тут.

Треба допомога