Бути Поруч

01.04.2015 року завершилася благодійна акція під назвою “Бути Поруч”, яка проходила завдяки компаніям SC Johnson, мережі парфумерних магазинів Watsons, а також мережі торгівельних центрів METRO за підтримкою БФ “Серця Майбутнього”.

Метою програми було зібрати кошти на закупівлю імплантів (окклюдерів) для операцій дитячих сердець. З кожної проданої одиниці продукції Mr. Muscle та “Туалетне каченя” в мережі Watsons і METRO одну гривню SC Johnson віддавали на закупівлю імплантів (оклюдерів) ГУ Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. Амосова АМН України.

За результатами акції SC Johnson змогли зібрати 246 000 гриві і придбати 3 окклюдери, а це означає – врятувати три сердечка. Завдяки акції ми змогли допомогти Олені Нікітченко (15 років, м. Суми), Титаренко Богдані (8,5 років, м. Біла Церква), та Журавко Валерію (17 років, Запорізька обл., м. Гуляй Поле). Батьки дітей, та й самі діти не вірили, що в такий складний час їм змогли оплатити дорогі, але життєво необхідні імпланти. Тепер ці діти зможуть жити здоровим, повноцінним життям! Представники SC Johnson, мережі парфумерних магазинів Watsons а також мережі торгових центрів METRO приїхали в НІССХ. Амосова та передали імпланти, а також поспілкувалися з дітьми та їх батьками.

БФ “Серця Майбутнього”, лікарі кардіохірурги, а так само батьки і дітки. Від щирого серця дякуємо компанії SC Johnson, Watsons, METRO та їх співробітникам за Вашу участь і надану допомогу в провиденні акції. Величезне спасибі компаніям SC Johnson, Watson, METRO, що не забувають піклуватися і допомагати дітям. За врятовані дитячі життя, за Ваш безцінний внесок у здоров’я дітей, поліпшення демографічної ситуації в нашій країні та розвиток сучасної медицини!

А також висловлюємо окрему подяку всім, хто підтримував акцію, покупцям продукції Mr. Muscle і “Туалетне каченя”. Завдяки Вам ми змогли врятувати три дитячі сердечка. Величезне спасибі за чуйність, не байдужість до хворих діток та довіру до нас.

Треба допомога