Бутузова Дар’я

Восьмирічна Даша потребувала термінової операції повстановленню внутрішньосерцевого імпланта (оклюдера), оскільки в неї вроджена вада серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки, про яку мама дізналася випадково, дитина почала скаржитися на біль у серці, дівчинка почала дуже швидко втомлюватися, з’явилася задишка, стала слабкою. Лікарі рекомендували якомога скоріше робити ендоваскулярне втручання по закриттю вади.

Оскільки ваду виявили невчасно, її розмір вже досить великий. Дівчинка дуже швидко зростає, і розмір вади теж збільшується. Але сім’я, на жаль, не мала можливісті предбати імплант для Даші.

Мама перебуває в декретній відпустці, а вітчим дівчинки заробляє 2 000 грн на місяць. Мама Даші зверталася в своєму місті в багато організацій за допомогою але, на жаль, ніхто не зміг допомогти. Мама просила про допомогу в соцмережах та волонтери міста допомогли зібрати 8 000 грн. Але родині цих грошей не вистачало. І мамі порадили звернутися в благодійний фонд “Серця Майбутнього” за допомогою. Ми, своєю чергою, вирішили не зволікати і одразу звернулися за допомогою в УББ, щоб разом допомогти Даші Бутузовій зібрати кошти на оклюдер. Проект стартував 22.06.15. Збір коштів здійснювався за допомогою онлайн-сервісу. У проекті взяло участь 14 донорів. Але оскільки дитині потрібно було терміново робити операцію, ми звернулися в УББ, щоб вони профінансували проект з скарбнички “Здоров’я”. Величезне спасибі УББ, що не відмовили нам і 28.07.15 внесли необхідну суму.

30.07.15. в НІССХ ім. Амосова була успішно проведена операція зі встановлення внутрішньосерцевого імпланту Даші Бутузовій. Завдяки проведеному втручанню 01.07.15 р. дитина була виписана з клініки зі здоровим сердечком. 8-річній Даринці дуже пощастило, завдяки всім небайдужим людям, які відгукнулися, і Українській Біржі Благодійності, тепер Дашенька зможе жити повноцінним життям!

Від щирого серця дякуємо всій команді УББ за допомогу у зборі коштів для проекту “Врятуйте сердечко Дарші Бутузовій”. Спасибі Вам за Вашу сумлінну працю та професіоналізм, за Ваше людинолюбство і невичерпне милосердя! Адже правду кажуть, що спільні наші серця творять чудеса!

ПІБ: Бутузова Дар’я Олександрівна, 09.09.2006 р.

Місто: Дніпропетровська область, Кривий Ріг

Діагноз: вроджена вада серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки

Всі подробиці та документація тут.

Треба допомога