Булатецька Мар’яна

У п’ятирічної Мар’яни Булатецької з міста Нікополь Дніпропетровської області в листопаді 2014 випадково був виявлений діагноз: вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Дитину через сильний біль направили до Дніпропетровської дитячої обласної лікарні на обстеження до гастроентеролога. Під час обстеження кардіолог і встановив діагноз: вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока, функціонуюче відкрите овальне вікно. Потім її направили до кардіохірургічного відділення Дніпропетровська, де діагноз підтвердили і рекомендували зробити терміново операцію.

Через ЗМІ мама дізналась про те, що в Київському інституті ім. Амосова роблять такі операції без розрізу грудної клітки за допомогою сучасних оклюдерів, які повністю закривають ваду. Мама зв’язалася з ендоваскулярними кардіохірургами НІССХ ім. Амосова і їй підтвердили, що ваду Мар’яни можливо закрити за допомогою внутрішньосердечного імпланта. Але коли мама дізналась, що сама операція проводиться безкоштовно, а от імплант на той момент коштував 45 491 грн, родину ця сума шокувала. Вони не могли сплатити дорогий імплант попри те, що батьки працюють (у обох мінімальні зарплатні плати). У них на утриманні не лише двоє дітей, але і їх батьки-пенсіонери, одна з бабусь отримала трудове каліцтво і потребує постійного лікування і догляду.

Складність була ще в тому, що батьки на двох мають кредит в 26 000 грн, який ще не виплатили, а новий їм би не дали. Батько брав 10 000 собі на лікування, а мама брала кредит, щоб переробити опалення і поміняти котел в будинку. Продати їм нічого, оскільки своєї власності вони не мають, живуть у будинку батьків. Цей діагноз став для родини Булатецьких повною несподіванкою, адже вони не могли передбачити, що гроші, які вони взяли в кредит, їм будуть необхідні на лікування доньки, так як дівчинка до п’яти років була абсолютно здоровою. Тож батьки звернулися до нас.

Завдяки компанії “Данон” в Україні і компаніям-партнерам, які проводили спільно з БФ “Відкриті серця України” і Українською Біржею Благодійності благодійний “Пробіг з вірою в серці 2014” містами України, необхідна сума для Мар’яни на придбання внутрішньосерцевого імпланта (оклюдера) була зібрана. 02.12.14 р. у НІССХ Амосова пройшла вдало операція у Мар’яни Булатецької. 04.12.14 р. Мар’яночку виписали з лікарні зі здоровим сердечком! Тепер п’ятирічна Мар’яна зможе жити повноцінним життям без болю в серці!

Від усього серця дякуємо компанії “Данон” в Україні, БФ “Відкриті серця України” і Українській Біржі Благодійності за допомогу в зборі коштів для Мар’яни Булатецької з м. Нікополь. Спасибі Вам за Вашу сумлінну працю та професіоналізм, за Ваше людинолюбство і милосердя, за готовність простягнути руку допомоги!

Треба допомога