Будкова Ірина

Це Ірина. Вона – молода мама, і у неї складна серцева патологія. Вона називається “асиметрична гіпертрофічна кардіоміопатія”, і для того, аби Ірина одужала, їй потрібно втсановити кардіовертер-дефібрилятор. Лише тоді жінка зможе вижити та бачити, як зростає її маленька донечка.

У тата Ірини та її молодшої сестри така ж патологія. Особливість цієї недуги в тому, що вона виявляється не з народження, а дає про себе знати згодом. В Ірини її виявили у 16 років, у її сестри – в 10, а в тата – в 40. Півроку тому сестра Іри померла від раптової зупинки серця. Треба встигнути допомогти Ірі…
2012 року дівчині зробили операцію на серці. 2017 Іра народила доньку, після чого лікарі порадили жінці встановити кардіовертер-дефібрилятор, вартість якого 160 500 грн. Зараз вона знаходиться в зоні ризику, зволікати не можна, адже ніхто не знає, що буде завтра. Проте коштів на такий дорогий імплантат у молодої сім’ї, яка живе в селі та не має постійного доходу, немає. Іра перебуває в декреті, її чоловік офіційно не працює. Надія на допомогу та підтримку – лише на нас з вами!

Допоможіть Ірі вижити та виховувати донечку!

ПІБ: Будкова Ірина Андріївна, 29.06.1993 р.

Місто: с. Ожарівка, Хмельницька обл.

Діагноз: асиметрична гіпертрофічна кардіоміопатія

Всі подробиці та документація тут.

Треба допомога